انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خریدار دوربین سنتر پوینت ۳*۹*۳۲ کار کرده هستم اگر کسی داره بهم تو خصوصی خبر بده
(2015-07-18 11:36 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام براي تمرين هدف گيري ده متر.
شماپيشنهادتون چيه ممنون ميشم.

Patriot

گزینه های زیادی برای تیراندازی از ده متر با استفاده از تپانچه در اختیارتون نیست و کلا به همه توصیه اکیدمیکنم فکر خرید اصطلاحا کلتهای گازی رو از سر خارج کنن چون هیییچ کارایی نداره نه دقت نه قدرت فقط یک هوس و شوق زود گذر هست و بنده انواع و اقسامشو داشتم و قدرتشون چیزی در حدود ۳ژول و دقتشون هم فوق افتضاح هست!
برای شما فعلا همون cp1 یا اگر بیشتر هزینه کنید تپانچه زوراکی مناسبه.
یک زمانی تپانچه بادی مگنوم LP8از شرکت rws موجود بود که دقت و قدرت قابل توجهی داشت ولی دیگه نایاب شد
قدرتش حدود۱۰ژول هست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-18 05:30 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خریدار دوربین سنتر پوینت ۳*۹*۳۲ کار کرده هستم اگر کسی داره بهم تو خصوصی خبر بده

وقتی ۴-۱۶ نو هست ۱۹۰ تومن ، چرا کارکرده ؟؟؟ !!!!!
دوستان سان شید دهنه 40 میخواستم اگر سراغ دارید ممنون میشم خبر دهید .
(2015-07-18 09:35 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-18 05:30 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی ۴-۱۶ نو هست ۱۹۰ تومن ، چرا کارکرده ؟؟؟ !!!!!
سلام
جدی فکر نکنم سنتر 190 باشه شاید 290 باشه ولی اگه جایی سراغ دارین آدرس بدین
ممنون
پاساژ سیما ، مغازه آقالو (۱۹۰ تومن) دوستان هم خریدن توی تاپیک هرچه که خریدید اطلاعاتش هست!!!!!
ممنونم از اطلاع رساني خوب دوستان .من از اول دنبال cp1بودم ويه سئوال كه. ايا cp1براي تمرين اوليه دقت كافي داره يا نه

Patriot
سلام دوستان
برای تعمیر دوربین احتیاج به رتیکل دارم
کسی از دوستان موجود داره یا احیانا جایی سراغ داره که اینترنتی بفروشن؟
ضمنا ممنون میشم راهنماییم کنین قیمتش در چه حدودیه
(2015-07-19 12:52 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
برای تعمیر دوربین احتیاج به رتیکل دارم
کسی از دوستان موجود داره یا احیانا جایی سراغ داره که اینترنتی بفروشن؟
ضمنا ممنون میشم راهنماییم کنین قیمتش در چه حدودیه
سلام دوست عزیز
من یکبار با همین مشکل مواجه شدم و تهران هر جایی که رفتم گفتند نداریم که البته داشتند ول همگی آدرس ی تعمیرکار دوربین رو دادن که رفتم پیشش و قیمت تعمیرش نجومی بهم گفت بعد دوباره برگشتم فردوسی تقریبا آخر پاساژ سیما سمت راست ی مغازه ای بود ی پسر جوون دلش به حالم سوخت و دوتاشو که جنسشن عالی بود و مال دوربین شکاری بود بهم فروخت البته یادم نیست اسم مغازشو و این ماجرا هم مال چند سال پیشه یادمه دونه ای 5000 تومن خریم فکر کنم چون مسافربودم دلش به حالم سوخت ولی کلا کارش درستربود
یا حق
(2015-07-18 11:16 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از اطلاع رساني خوب دوستان .من از اول دنبال cp1بودم ويه سئوال كه. ايا cp1براي تمرين اوليه دقت كافي داره يا نه

Patriot

این گروپ cp1هست در 10یاردی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع