انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان نازنين.نيازمند فوري شير كپسول با مشخصات M18"1.5 جهت كپسول فولادي اسپاسياني هستم.لطفا اگر كسي موجود داشت با شماره 09163123373 تماس بگيرد.ممنون از تمامي دوستان
(2017-01-20 12:15 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان نازنين.نيازمند فوري شير كپسول با مشخصات M18"1.5 جهت كپسول فولادي اسپاسياني هستم.لطفا اگر كسي موجود داشت با شماره 09163123373 تماس بگيرد.ممنون از تمامي دوستان

یه تماس با شرکت ایمن تهران بگیرید نماینده واردات و فروش این کپسولها هستند .
سلام به دوستانKhansariha (8)
دوستان اگه کسی رنجر ۱۲۵ یا ۱۳۵ یا رنجر ۸۰ کالیبر ۴.۵ تر و تمیز واسه فروش دارید لطفا اطلاع بدید.( پیام خصوصی)
با تشکرKhansariha (8)
سلام و عرض ادب

گریس پایه مس انگلیسی اصل ( یه قوطی کامل نیم کبلویی) لازم دارم فوری فوری

از دوستان تهرانی که گذرشون به فردوسی میفته ممنون میشم قبول زحمت کنن بخرن و پست کنن واسم

ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2017-01-22 10:36 PM)Chia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب

گریس پایه مس انگلیسی اصل ( یه قوطی کامل نیم کبلویی) لازم دارم فوری فوری

از دوستان تهرانی که گذرشون به فردوسی میفته ممنون میشم قبول زحمت کنن بخرن و پست کنن واسم

ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

من هم نیاز دارم از دوستان کسی میتونه از جایی تهیه کنه به من هم خبر بده .
والا من انگلیسی اصل و ... نمیدونم فقط میدونم گریس برا فنر و سر پیستون میخوام که گ.یا باید نسوز پایه مس باشه .
در تهران مرکزش پایین خیابان سعدی هست فردوسی بعید میدونم داشته باشند .
سلام گریس پایه مس۱۱۰۰ درجه یکی از دوستان درخیابان ناظم والطبا تهران ۶۵۰۰۰هزار گرفته بود.
(2017-01-23 07:00 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام گریس پایه مس۱۱۰۰ درجه یکی از دوستان درخیابان ناظم والطبا تهران ۶۵۰۰۰هزار گرفته بود.

مرکزش همون جا هست البته من نیم کیلویی نمیخوام .یه قوطی کوچیک هم کارم را راه می اندازه .Khansariha (226)
(2017-01-23 07:00 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

میتون تهیه کنن واسمون
سلام خدمت دوستان
نیازمند یکی از تفنگ بادی های دیانا 21 .24.25.27.31
کالیبر 4.5 هستم
کسی داشت بهم پیام بدهنور
09362177477
(2017-01-23 01:07 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرکزش همون جا هست البته من نیم کیلویی نمیخوام .یه قوطی کوچیک هم کارم را راه می اندازه
ممنون

میتون تهیه کنن واسمون

سلام،بنده کرج هستم.اگر دسترسی دارید،خودتان یا دوستان در خدمتم.موفق باشید
لینک مرجع