انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-24 06:17 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند ست تنظیف برای کالیبر 4.5 و 5.5 هستم

بردار گرامی
من خودم یه ست تنظیف گامو بادی گرفتم 40 تومان و پایه فلزی 350 تومان از اصفهان
سلام به همه دوستانKhansariha (8) من به یک مخزن 100تا200 بار که روی pcp نسب میشه نیاز دارم...ممنون میشم دوستان که دارن بهم یه خبری بدن.منتظرمKhansariha (399)Khansariha (214)Khansariha (214)

یه سایلنسر برای مگنوم350 هم میخوام.
دوپایه قیمت مناسب خریدارم
یه شادو گپ فلزی خوب وقوی خریدارم تا300تومن
سلام
یک فروند فنری 5.5 ارزان قیمت خریدارم
سلامت کامل لول شرط خرید است
دوربین center یا hawke اصل با زوم بالا نو یا در حد نو خریدارم
با سلام.

درخواست فوري ساچمه JSB Exact 15.89 Grains اصل دارم براي مگنوم 350 با قيمت مناسب !

يك يا دو بسته درخواست ميدم اكي بود چند بسته سفارش ميدم.

دوستاني كه دارند فوري PM خصوصي بدهند با مشخصات كامل.

با تشكر.
دوست گرامی اگه عجله داری تشریف ببرین فردوسی مغازه آقالو اونجا ساچمه مورد نظرتون رو داره.
دوستان عزیز کسی خبر نداره که توی تهران تفنگ سهمیه ای از کجا میتونم تهیه کنم ؟ Khansariha (8)
(2013-12-25 04:34 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-24 06:17 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند ست تنظیف برای کالیبر 4.5 و 5.5 هستم

بردار گرامی
من خودم یه ست تنظیف گامو بادی گرفتم 40 تومان و پایه فلزی 350 تومان از اصفهان
دوست من اگه ممکنه نام فروشگاه و شماره تماسش رو برام پ خ کنید
لینک مرجع