انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عزیزان اگر باروت پارچین یا همون باروت سبز ساچمه زنی دارند خریدارم
دوستان کیت بولپاپ برای هاتسانbt65 میخواستم اگر کسی داره ممنون میشم اطلاع بده
(2018-11-15 04:25 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان اگر باروت پارچین یا همون باروت سبز ساچمه زنی دارند خریدارم

فروشگاه شاهین قاسمی مشهد امسال سهمیه باروت و چاشنی هم میداد
نمیدونم هنوز داره یا نه یه پیگیری بکنید
دوستان سلام.
اگه من یه 270 سهمیه بگیرم میتونم قبل از 3 سال بفروشمش؟
دوستان رنج فایندر دیسکاوری مدل w600 جایی سراغ دارید که داشته باشه؟Khansariha (8)
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) خریدار دوربین ویور 3x9x40 فقط تیوپ 30 و میل دات دار !!Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان.دوستانی که در مازندران هستند نیازمند فشنگ برنو هستم.
سلام علیکم
خریدار یک فقره پنج تیر بایکال روسی هستم. واقع در استان فارس و شهر شیراز. لطفاً از طریق همین تاپیک یا ارسال پیغام خصوصی در تماس باشید. با تشکر
(2019-01-02 10:32 PM)shahabmp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم
خریدار یک فقره پنج تیر بایکال روسی هستم. واقع در استان فارس و شهر شیراز. لطفاً از طریق همین تاپیک یا ارسال پیغام خصوصی در تماس باشید. با تشکر

سلام
قیمت دارین ؟؟
من از 25 تا 35 قیمت شنیدم متاسفانه Khansariha (226)
با سلام
متقاضی یک فقره اوانیکس رین استورم یا بلیزارد ، SB ، قنداق مونت کارلو ، لوله معمولی ( غیر شرود )
با تشکر
لینک مرجع