انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام نیازمند فنر فابریک دیانا۵۲ هستم
Khansariha (8)
باسلام خدمت دوستان عزیز قیمت بی اس ا بوکانیر خواستم اگر از دوستان قیمت دارن لطفا اعلام کنن . باتشکر
(2014-10-17 01:45 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزیز قیمت بی اس ا بوکانیر خواستم اگر از دوستان قیمت دارن لطفا اعلام کنن . باتشکر

دوست عزیز اینجا نباید قیمت میپرسیدید ولی 2550 هست اگه خواستی آقا حمید یزدی قیمت پایین تری خریدند میتونید ازشون بپرسید
دوستان نیازمند خشاب ۵/۵ سری قدیم اوانیکس هستم ، ممنون میشم کسی داشت اطلاع بده
شماره تلفنم ۰۹۱۴۹۰۹۰۱۱۷
سلام
نیازمند واشر واتیون سر لوله ای تی 44
Khansariha (8)
سلام دوستان.خوش اومدم به انجمن.بنده دنبال یه دونه ۵۲ تمیز می گردم.زیر یه تومن.در ضمن یه گوشی s3 سامسونگ دارم(برای مبادله کالا به کالا)[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
(2014-10-07 09:42 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-07 05:03 PM)sasanakbari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
بنده دنبال یه دیانا 54 دست دوم خیلی تمیز که اصلاً دست کاری نشده باشه (باز نشده باشه) میگردم اگه کسی آمار داره لطفاً خبر بده.

سلام

دوست عزیز اگه 52 با شرایط فوق کارت و راه میندازه من سراغ دارم
سلام دوست عزیز. قیمت حدود چند؟؟ با گوشی s3 عوض نمی کنه؟!:P:blush:
(2014-10-14 10:32 PM)yahya.r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-14 08:22 PM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود

من دنبال at44 تاکتیکا ل هستم

ضمنا دنبال سایلنسر آقا مسیح هستم

کسی شماره ازشون ندارد؟
سلام دوست عزیز شما یه پیغام به آقا سهیل از مدیرای گل سایت هست بدید ببین موجود داره یا نه چون تا جایی که اطلاع دارم تا چند وقت قبل یه تعداد at44 موجود داشتن ازشون بپرسید شاید موجود داشته باشن،مسلما از بچه های انجمن خرید کنی بهتر از خرید از بازار خواهد بود،در هر صورت موفق باشی

آیدی ایشون چیست؟
شماره ندارید ازشون؟
(2014-10-17 01:49 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-17 01:45 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اینجا نباید قیمت میپرسیدید ولی 2550 هست اگه خواستی آقا حمید یزدی قیمت پایین تری خریدند میتونید ازشون بپرسید

5شنبه بودم چهارباغ بودم تا 2450 هم میدادن
واقعا" انگلیسیه , من می خواستم سی زد دست دوم بخرم اینا دیدم خوشم امدKhansariha (214)
کسی واسه ما چیزی نداشت دوستان عزیز
واقعا" انگلیسیه , من می خواستم سی زد دست دوم بخرم اینا دیدم خوشم امدKhansariha (214)
[/quote]

سلام تجربه به من ثابت کرده هرگاه یک جنس مخصوصا مارک معروف یکدفعه توی بازار زیاد می شود وبا قیمت بهتر یا تبلیغات فراوان عرضعه میشود بعد معلوم می شود تولید ان به چین سپرده شده البته با کیفیت خوب ونه مثل اولش Khansariha (214)
لینک مرجع