انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تیون دقت اینم خوب شده تنها ایرادش اینکه هیچ دوربینی روش جواب نمیده بدون دوربین لذت تفنگ بادی
کم میشه
سلام خريدار ديانا ٧٥ يا اسلحه اي در اين سطح
ممنون

Patriot
(2015-11-17 12:01 PM)rahimlo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تیون دقت اینم خوب شده تنها ایرادش اینکه هیچ دوربینی روش جواب نمیده بدون دوربین لذت تفنگ بادی
کم میشه

سلام داداش من آپاچی 1100 دارم ک دوربین 4*32 گامو روش انداختم (بعد از تیون با گیریس و واشر سر پیستون مناسب) تا حالا ک جواب داده شاید 100 تیر تا حالا با دوربین بهش زدم عکس گروپشم تو بخش گروپ ها گزاشتم اگه ببینی کف میکنیKhansariha (214)
کلا اسلحه ی خوبی هست مخصوصا حالا ک دوربین دارهKhansariha (8)Khansariha (8)
دوستان نیاز ب ی شادو هزار 4.5 سری اول کپ فلزی دارم ب قیمت 280-300 ت البته ب شرط سالم بودنKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام .خریدار تلمبه هاتسانKhansariha (8)
(2015-11-18 11:39 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-17 12:01 PM)rahimlo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کم میشه

سلام داداش من آپاچی 1100 دارم ک دوربین 4*32 گامو روش انداختم (بعد از تیون با گیریس و واشر سر پیستون مناسب) تا حالا ک جواب داده شاید 100 تیر تا حالا با دوربین بهش زدم عکس گروپشم تو بخش گروپ ها گزاشتم اگه ببینی کف میکنیKhansariha (214)
کلا اسلحه ی خوبی هست مخصوصا حالا ک دوربین دارهKhansariha (8)Khansariha (8)
دوستان نیاز ب ی شادو هزار 4.5 سری اول کپ فلزی دارم ب قیمت 280-300 ت البته ب شرط سالم بودنKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام
اینکه قیمت کپ پلاستیکیشه . دوتا هست یکی ۴۵۰ تومن و یکی ۴۰۰ تومن البته هر دوتا ۵/۵ هستن ‌
سلام به همه ی دوستانKhansariha (8)
قبلا هم اعلام کردم، به دنبال تفنگ آرش آک یا در حد آک هستم،دوستان که آمار دارند ،از حقیر دریغ نکنند.
Khansariha (48)
Khansariha (256)
سلام بر دوستان .کسی والوو اومارکس850 داره یا میدونه از کجا باید تهیه کنم.ممنون میشم خصوصی پیام بزاریدKhansariha (8)
سلام تک لول آرش کارکرده چه رنج قیمتی حداقل و حداکثر قیمت
بگین ممنون میشم
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همچنان نیازمند لوله 5/5 برای رنجر 150 ؟Khansariha (8)؟قیمت نو ودست دومش را کسی میداند؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام . آقای مالکی معمولا لوله ی جدا اون هم 5/5 ، نمیفروشن . جز اینکه مغازه داشته باشین یا تعمیرکار باشین و اگر مغازه دار باشین هم ، فروشنده اگر آشنا باشه بهتون میده .. چون باید مطمئن بشه روی تفنگ میبندین .
برای رنجر چرا تفنگ رو برای ذکرعلی نمیفرستین؟ راحت عوض میکنن...
قیمت 155 رو نمیدونم ولی برای شادو 1000 گرفتم ، لوله با کپ و درجه و مگسک قیمتش نزدیک 200 تومنه.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع