انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-20 09:11 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مخزن ای تی 44 نیازمندیم....هر چی ارزون تر بهترKhansariha (215)
فقط سالم باشه خود مخزن
دست دوم بود بهترKhansariha (48)Khansariha (48)
اگر هم والوش خراب بود و یا نداشت هم که دیگه نور علی نور میشه....فقط خود مخزن و گیج فشار و سوپاپ شارژش سالم باشه کافیه...Khansariha (214)Khansariha (214)
ممنون از لطفتون
یا علیKhansariha (8)
دوستان حالا اگر مخزن 300 بار با همین شرایط هم بود خوبه ها....Khansariha (214)
سلام اقا احسان(دادا احسان)
ذکر علی فکر کنم یک دونه مخزن ای تی 44 توی مغازش داشت.اما قیمتش را نمیدانم؟
و در ضمن 300 بار برای پرکردنش خیلی اذیت میشین.به نظرم بیشتر دنبال 200 بار باشین(اما خوب حق انتخاب محدوده دیگه و اگه 300 بار هم پیدا شد بهتر از هیچی هست)Khansariha (226)
اگه هم نشد مخزن با گیج و والو(شارژ)تهیه کنید میشه با کمک یک تراشکار براش والو(شارژ)و مانومتر را ردیف کرد.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محافظ قنداق و بند چرمی می خوام با قیمت مناسب.
چوک و آچارشم می خوام.
(تهران یا اهواز)
نیاز به فشنگ ام1 هم دارم .
سلام
با تشکر از دوستان نیازمند اهرم شارژ دیانا 36 هستم . (همون قطعه ای که زیر لوله نصب میشه و با خم شدن لوله باعث شارژ پیستون میشود)
دوستان نیازمند ست تنظیف برای کالیبر 4.5 و 5.5 هستم
با سلام خدمت همه بزرگواران
نیازمند تلمبه هاتسان هستم ، از دوستان تهرانی اگه فروشنده با انصاف !!! در فردوسی
می شناسید به بنده هم اطلاع بدین تا بتونم اقدام به خرید کنم،بی نهایت سپاسگزارم .
با سلام خدمت همه دوستان عزيز.

منم بشدت نيازمند ست تنظیف برای کالیبر 5.5 هستم .

دوستاني كه مي تواند تهيه كنند مشخصات كامل و عكس را برام PM كند.

با تشكر.
(2013-12-24 10:14 PM)persia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست من در فروشگاه سایت یک عدد تلمبه واسه فروش گذاشته شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخاستم اعلام نیاز اقا احسانو نقل قول کنم ولی نشد. مخزن اتی44 در حال حاظر جایرو سراغ دارم 350
(2013-12-25 01:24 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-24 10:14 PM)persia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست من در فروشگاه سایت یک عدد تلمبه واسه فروش گذاشته شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی سلام
از راهنمایی شما متشکرم ، در صورت امکان قصد خرید تلمبه آکبند رو دارم .
لینک مرجع