انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-21 02:42 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-21 12:27 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میدونم اینجا انجمن شکاره...ولی یه چیزی لازم دارم گفتم دوستان اینجا مورد اعتماد هستند از اینجا تهیه کنم

یک عدد پرینتر سالم ارزون در حد 100-130 تومن می خوام.(برا پرینت تارگتKhansariha (115))

اگه کسی داشت فقط تو خصوصی بهم بگه....اینجا دیگه موضوع کش نیاد.....سالم باشه و درایور ویندوز سون هم براش گیر بیاد.....ممنون از لطفتون
daneshyar جان فردا برات می پرسم اگه رفتم بازار.....اگه قبول کرد اسلحه رو چه قیمت بزنه؟؟؟؟...تا چقدر حاضری به طرف بدی؟؟

میدونی که بعضیاشون یه درصدی میگرن برا ثدور فاکتور....فکر کنم 2 درصد
ا وا خاک عالم....!!!!!!!!!!!!!!!!نوشتم ثدور....خخخخخخخخخخخخ
دوستان عزیز یه چیزی یادم رفت بگم....دنبال پرینتر سایه و سفید لیزری هستم......Khansariha (8)

دمت گرم من قیمت این کار دستم نیست ولی به نظرم 2 درصد برای یه فاکتور زیاد باشه چون الان با قیمت تفنگ که 1500000 هست تقریبا میشه 30تومن.
داداش امروز براتون پرسیدم.....درصد فاکتور 10 درصد از ارزش افزوده اون هست.....مثلا اگر جنسی رو 1 میلیون می خرید حدود 150 تومنش سوده فروشنده هست و درصد فاکتور 10 درصد اون 150 تومنه...

امروز به آقا صادق هم از همونجا زنگ زدم...اون بنده خدا که قراره فاکتور بزنه گفت من فاکتور رو به تاریخ اول سال 90 و قیمت 500 تومن میزنم که درصدش میشه 7500 تومن....ای تی 44 هم گفت براتون 1 میلیون فاکتور میکنم که درصدش میشه 15000 تومن....
(2013-07-21 04:07 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان عزیز ، ممنون ، آقا یه لیست از قیمت های دهنادی هم تو تایپیک اعلام قیمتها درج کنین، ممنون
لیست قیمت از سلاح نگرفتم...انقدر تو فروشگاه دوربین کارم طول کشید که اذان رو گفتند و همه مغازه ها بستند

ولی یه خبر دارم براتون که با لیست قیمت دوربین و رنج فاندر تو گزارش قیمت ها میزارم
(2013-07-21 04:36 PM)mor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-21 02:49 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی فاکتوری بالای 200 تومن باشه و به یک ارگان دولتی ارائه بشه...اون ارگان فاکتور رو میبره دارایی....وقتی فاکتور 1500000 تومنی بره دارایی برا صادر کننده فاکتور درصدی به عنوان مالیات میبدند...این مبلغ حدود 2 درصد مبلغ فاکتور هست...البته مطمئن نیستم واقعا 2 درصد باشه یا نه...من همینجوری گفتم......چند ساعت دیگه دارم با سید امیر حسین میرم بیرون....براتون میپرسم و خبرش رو میدم...یکی دیگه از دوستان هم خواسته برا 52 و ای تی 44.....اگر خونه اومدنم دیر شد به اون بنده خدا خبر میدم تا خبرش رو تو تاپیک بزنه

سلام دوست عزیز زمانی که فاکتور برای یک ارگان دولتی صادر می شه یعنی خریدار اون ارگان هست ارگان مربوطه 5 درصد از کل فاکتور رو کم می کنه و به حساب دارایی می ریزه پس چون این فاکتور (کپی فاکتور ) فقط برای اثبات مالکیت هست پس مواظب مغازه دار های سودجو باشید که با این ترفند از شما پول نگیرن.
موفق باشید

فروشنده ها چیزی که از فاکتور میدونن اینه که کسی که فاکتور میگیره حتما می خواد پولش رو زنده کنه...برا همین هم احتمال میدن که فاکتور قراره جایی ارائه بشه....وقتی گفتم برا صدور دفترچه شکار میخوام ازم می خندیدند و می گفتند مگه به باد هم دفترچه میدن؟؟Khansariha (367)Khansariha (367)

به هر حال این درصد فاکتور هایی بود که امروز پرسیدم...هیچ کس هم فاکتور نمیکرد جز دو مغازه....البته یکیشون میگفت 6 درصد کل مبلغ فاکتور....!!!!!!!

فکر کنم تو باغ نبود....
(2013-07-21 09:02 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-21 12:57 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سنتر اصل فقط و فقط این شکلیه
[تصویر: 13743553981.jpg]

سلام
در مورد پک حق با شما هست ولی از نظر طراحی سنترپوینتهای جدید در قسمت جلو و حلقه پارالکس شکلشون تغییر کرده .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دقیقا جدیدها اینگونه هستند و حتی تاکتیکال هم نیستند و زیرو لاک هم ندارند البته هم اونا و هم اینا کاملا اصل هستند فکر کنم اینا که ما داریم از قدیم مونده اما تماما همین پک هستند

اینگونه=(توی عکس)
باسلام به دوستان گرامی
لوله شادو1000 نو کسی جایی سراغ نداره ویااصلا"گیرمیاد؟اگه میدونیدیه اطلاع بدیدکه شدیدا"موردنیازمیباشد.
با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده یه بار اعلام نیاز کرده بودم مجددا تکرار میکنم. یعنی تو این ایران عزیز ما ساچمه جی اس بی 18 گرین پیدا نمیشه.
آقا حميد عزيز مگه تو تهران jsbگير نمياد؟
(2013-07-22 12:03 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حميد عزيز مگه تو تهران jsbگير نمياد؟

سلام
خیر فقط JSB با وزن 15.89 گرین جدیدا وارد شده .
نه صابر جان متاسفانه این مدل ساچمه نایاب شده. یه بنده خدایی هم که اسمش رو نمیگم ( امیر هاشمی) یه بسته داشت و میخواست بهم بده که یه دفعه پشیمون شد.
(2013-07-21 11:54 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده یه بار اعلام نیاز کرده بودم مجددا تکرار میکنم. یعنی تو این ایران عزیز ما ساچمه جی اس بی 18 گرین پیدا نمیشه.
داداش من دو ماهه دنبال یه لیپرز 4-16 کل مملکت رو زیر و رو کردم حتی یکی هم نیست تا قبل عید هم مثل اب معدنی فراوون بود تازه این از چین میاد دیگه gsb که باید از چک بیاد بماند.
اون 15.89 که هست چون سفارش هاتسان هست واز ترکیه میاد
(2013-07-22 12:35 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-21 11:54 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من دو ماهه دنبال یه لیپرز 4-16 کل مملکت رو زیر و رو کردم حتی یکی هم نیست تا قبل عید هم مثل اب معدنی فراوون بود تازه این از چین میاد دیگه gsb که باید از چک بیاد بماند.
اون 15.89 که هست چون سفارش هاتسان هست واز ترکیه میاد

دیزل جان شرمنده من سهمیه پیام هام تموم شده برا امروز...نتونستم جوابتون رو بدم

انشا الله فردا حتما پیجور اون دو مدل که فرمودید میشم براتون....
dieselpower جان اگه بتونی جی اس بی 18 برام پیدا کنی بنده هم بهت دوربین لیپرز 4-16 میدم.
لینک مرجع