انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام یه بنده خدایی نیازمند قنداق گامو هانتر 440 هستش Khansariha (8)
(2015-07-24 11:47 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

اقا تهران یا شهرستان جایی میشناسین کمان سنتی کره ای (لانگ بو) داشته باشن؟

جایی برا خرید هست؟

Khansariha (8)

کسی نمیدونه؟
سلام دوستان خشاب یدک کرال پانچر و کیت شارژ وکپسول ۶ لیتری ۳۰۰ بار با قیمت مناسب نیاز دارم
کپسول ۸۸ یا ۹۰ گرمی گاز co2 برای تفنگ گامو اکسترم co2 یا اومارکس 850
یک عدد بیشتر نمیخوام خالی هم بود اشکال نداره. اصلا خالی بود بهتر
(2015-07-25 05:41 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-24 11:47 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

اقا تهران یا شهرستان جایی میشناسین کمان سنتی کره ای (لانگ بو) داشته باشن؟

جایی برا خرید هست؟

Khansariha (8)

کسی نمیدونه؟
با سلام :
شرکت ویلا اسپرت داره من قبل از عید دیدم فقط هم یک مدله . حدود 38 پوند قدرت که قدرت بیشتر هم در این مدل بدرد نمیخوره . قیمتش هم اگر درست یادم باشه حدود 500-600 بود
موفق باشید
دوستان نیازمند خشاب سری جدید پانچر هستم .ممنون
(2015-07-25 12:04 AM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه دوربین سبک ترجیحا 3/9 *32 نیازمندم ممنون میشم کمکم کنید
یکی دارم خواستی شماره ات رو خصوصی پیام کن بهت عکس و مشخصات بدم
موفق باشی
سلام ی دوربین سبک میخام برا رنجر1100
ممنوونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فلزی تاریخ از 2008 به بالا وسلم وبدون دستکاری وشیر فابریک ورنگ فابریک هستم .
(2015-07-29 09:03 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فلزی تاریخ از 2008 به بالا وسلم وبدون دستکاری وشیر فابریک ورنگ فابریک هستم .

سلام برادر حتما یه سری به گجت بزن یابان کمپ هم داشتKhansariha (8)
لینک مرجع