انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خریدار پایه دوربین دوتیکه بلند دوستان هرکی داره تو خصوصی بهم بگه چه اک چه در حد اک فرقی نمیکنه تشکرKhansariha (8)
(2014-07-05 10:18 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-05 09:29 PM)aliph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه Khansariha (48)
دوستان کسی دیانا یا وایرخ تمیز سراغ داشت خبر بده لطفا مخصوصا تو شیراز
پوله نقد هست
با تشکرKhansariha (8)
سلام
دوست من خب چه سلاحی ؟ فنری . پی سی پی . مدلش کالیبرش اگر این موارد را ذکر کنید دوستان بهتر می توانند کمک کنند.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

از اونجایی که تفاوت قیمتی پی سی پی این دو تا برند خیلی زیاده احتمال خیلی قوی ایشون بدنبال محصولات فنری هستند.
سلام خریدار گریس پایه مس - کربن هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
(2014-07-06 12:53 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-05 10:18 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-05 09:29 PM)aliph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه Khansariha (48)
دوستان کسی دیانا یا وایرخ تمیز سراغ داشت خبر بده لطفا مخصوصا تو شیراز
پوله نقد هست
با تشکرKhansariha (8)
سلام
دوست من خب چه سلاحی ؟ فنری . پی سی پی . مدلش کالیبرش اگر این موارد را ذکر کنید دوستان بهتر می توانند کمک کنند.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

از اونجایی که تفاوت قیمتی پی سی پی این دو تا برند خیلی زیاده احتمال خیلی قوی ایشون بدنبال محصولات فنری هستند.

بله درست حدس زدید دنبال یه فنری از این دو برند هستم واسه خودم نیست پس وایرخ دست دو هم بود ممنون میشم خبر بدید
بازهم عذر میخوام ک نتومنستم منظورمو خوب برسونمKhansariha (48)
(2014-07-06 08:43 AM)کلنل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خریدار گریس پایه مس - کربن هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

اگر دوستان اوراپی قدیمی برای فروش داشتند مقداری هم من خریدارم.
ممنون
(2014-07-03 10:17 PM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
خریدار 52 دست دو تمیز کالیبر4.5 با قیمت مناسب هستم ممنون Khansariha (8)
یکی سراغ دارم . ماشه 06 . تمایل داشتین اطلاع بدین
(2014-07-06 02:57 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-03 10:17 PM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
خریدار 52 دست دو تمیز کالیبر4.5 با قیمت مناسب هستم ممنون Khansariha (8)
یکی سراغ دارم . ماشه 06 . تمایل داشتین اطلاع بدین

با سلامKhansariha (8)
دوست عزیز فعلا یه مورد مناسب پیدا شده که اگه قسمت باشه میخوام اون رو بردارم.ممنون
دوستان اگر رنج فایندر کارکرده تمیز و دقیق کسی داره من خریدارم Khansariha (8)
آقا من خریدار وایرخ 80 کالیبر 4.5 در حد نو هستم کسی داشت ندا بده
(2014-07-07 12:10 AM)mahdirahmati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من خریدار وایرخ 80 کالیبر 4.5 در حد نو هستم کسی داشت ندا بده

سلام
من یدونه سراغ دارم. در صورت تمایل پیام بده
لینک مرجع