انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز این مخازن 500 cc و متعلق به تفنگ هایی مثل گان پاور ، bsa ، رپید و امثال اینهاست که به صورت یدک به کمر بسته میشه

[تصویر: z1ep8mcf01afzzoev00.jpg]
با تشکر از شهریار و آقا سعید بابت توضیحاتشون ، حال که صحبت به اینجا کشید ، بازار تهران (منظورم فردوسی و یا جاهای دیگه) جایی نیست که چیزی شبیه به نگهدارنده هایی که شهریار عزیز عکسشو گذاشتند بفروشند (همون نگهدارنده مورد استفاده آتیش نشانها) ، البته نوع حمل دستیش بهتره ! موردی بود ممنون میشم از طریق پیام خصوصی اطلاع دهید. Khansariha (8)
دوستان اگر کسی شماره تماس آقای آقالو را دارند. لطف نمایید به بنده اطلاع دهید.
(2014-11-06 10:43 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر کسی شماره تماس آقای آقالو را دارند. لطف نمایید به بنده اطلاع دهید.

۰۹۴۳ ۳۳۹۰ ۰۲۱ Khansariha (8)
عرض سلام
دوستان کسی این واشر تفلون که واسه زیاد کردن تعداد شاتهای bt65 دور مخزن میندازن سراغ داره یا یدک واسه فروش داره
توضیحاتش تو لینک زیر هست.میخواستم بدم تراشکار بسازه ولی یکی و دوتا را زیر بار ساختن نمیرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-08 10:59 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام
دوستان کسی این واشر تفلون که واسه زیاد کردن تعداد شاتهای bt65 دور مخزن میندازن سراغ داره یا یدک واسه فروش داره
توضیحاتش تو لینک زیر هست.میخواستم بدم تراشکار بسازه ولی یکی و دوتا را زیر بار ساختن نمیرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کیوان
اگر حوصله داشته باشید میتونیدخودتون براحتی با بالا ترین کیفیت بسازید
اندازه قطر بیرونی و داخلی رو با شابلون نقشه کشی با علامت + متمرکز کنید و با ماژیک CD روی کارت تلفن بکشید بعد با کاتر ببرید و نصب کنید
من برای پیدا کردن بهینه ترین سایز از این روش استفاده میکنم تا مناسبترین اندازه رو بدست بیارم و چند بار پیش تراشکار نرم
اینطوری بسیار قابل ریگلاژ هم در میاد چون میشه تعدادش رو کم و زیاد کرد و به قدرت دلخواه رسید
سلام
ممنون داداش تست میکنم ببینم چجور میشه.دایره را تمیز در اوردن با کاتر کمی سخته ولی امتحان میکنم.تشکر فراوان
سلام دوستان این دوربین قابل تهیه هست اینجا ؟

SCOPE HAWKE NITE-EYE 6-24X50 SF IR

با تشکرKhansariha (8)
(2014-11-09 01:39 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این دوربین قابل تهیه هست اینجا ؟

SCOPE HAWKE NITE-EYE 6-24X50 SF IR

با تشکرKhansariha (8)

مدل مد نظر شما رو نمیدونم ولی در کل دوربین های هاوک در خطر انقراض هستند خخخخخ و خیلی کم یاب شده اند.
Khansariha (8)
خریدار شادو گپ فلزی دست دو فرق نداره اوراق باشه فقط لوله صاف باشه. یا کرال اک یا دست دوم قنداق سراخ دار حتما 4.5 باشه .برای افت کشی.ممنون
لینک مرجع