انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-08 08:44 AM)MohammadNavigator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند تفنگ مسابقاتی اشتایر تا سقف 8میلیون تومان
دوست عزیز ، بنده تهیه کننده یا فروشنده نیستم ! اما منظورتون از تفنگ مسابقاتی تفنگ های بادی مسابقاتی 4.5 مخصوص رشته 10 متر سالنی اشتایر هست یا سریهای adventure که دقت عالی دارند اما با قدرت های بالاتر و برای رشته های فیلدتارگت تا هانتینگ عرضه می شود. اگر خواسته تون رو بهتر و روشن تر بیان کنید راهنمایی بهتری می شوید. شرکت زوبین در زمینه تهیه تفنگ های مسابقاتی سالنی اشتایر و چند کمپانی دیگه در ایران فعال هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
سلام...
2 بسته ساچمه Red Fire یا امثال این ساچمه لازم دارم دوستان ...
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی.

تو اینترنت داشتم در مورد کلت های گازی تحقیق میکردم چشمم به یک مدل جالب بنام Walther CP99 Compact افتاد.

سه سوال بسیار مهم داشتم :

1. میخواستم ببینم از دوستان کسی این مدل رو داره ؟

2. به این مدل جواز حمل میدن و یا اصلا نیاز به جواز حمل داره ؟

3. اگر این مدل نیاز به جواز حمل داره از کجا و چگونه باید این جواز را تهیه کرد ؟

شاد باشید.

ممنونم.
من قبلا داشتم کارکرده خریده بودم ۸۰۰ تومن. خیلی با کیفیته و یه سر و گردن از بقیه کلت ها بالاتره.
کلت گازی که طولش زیر ۳۰ سانت باشه مجاز نیست و جواز هم نمیدن. جز اینکه عضو هیئت تیراندازی باشید و از هیئت نامه بگیرید برای حمل در کیس و نه برای استفاده در بیرون از سالن
یا باید در یه سازمان نظامی کار کنید و از اون راه مجوز بگیرید
منم مجوز نداشتم از بازار سیاه گرفتم !!
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.فرمايش دوستمون-saheb گرامي-كاملا صحيح است(قيمت هم حداكثر همينه)...بهترين راه مجوز*عضويت در باشگاه يا هيئت تيراندازي (همراه داشتن كارت عضويت كفايت ميكنه اما بهتره مجوز مخصوص هم براش بگيريد=مجوز و كارت فقط به اسم خودتون بايد باشه تا ازش داشته باشه=مجوزي كه به اسم كسي ديگه باشه-هيچ ارزشي نداره)است اما همونطور كه ايشون هم گفتن-آنچنان هم به مجوز نيازي نيست=اگه توي محيط هاي مسكوني(شهري)نخواهيد حمل كنيد...مصداق سلاح گرم رو نداره اما اگه مثلا گشت كلانتري(داخل شهر)-كلت گازي بدون مجوز رو همراهتون بگيره=به مشكل برميخوريد.در صورت داشتن مجوز هم شما حق نداري-بيرون از باشگاه*خارج از هارد باكس و كيف(بصورت بدون كاور و بدون پوشش) سلاح رو حمل كنيد يا دستتون بگيريد...اما مثلا مثل سلاح گرم شكاري يا جنگي نميان خونه تون رو بگردن=مصادق سلاح سرد رو داره و فقط استفاده ازش يا تظاهر و تهديد باهش-جرم است.پس هيچ وقت توي محيط مسكوني يا بهتر بگم=كوچه و خيابان-حتي با مجوز مخصوص هم نبايد دستتون بگيريد يا حتي به شوخي هم كسي رو باهش تهديد كنيد=دقيقا مثل سلاح شكاري مجاز(قوانين نگهداري-همون است)...Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)در كل بنظر من-به نسبت دردسرهاش*زياد ارزش خريد نداره.البته از ديد منطق و نه عشقKhansariha (8)Khansariha (256)
سلام
خریدار آنشوتز 335 کالیبر 4/5
اگه کسی داره قیمتشو بگه لطفا
خریدار تلمبه دست دو...
یک تلمبه بنجامین دارم هرکس خواست خ بده Khansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)اینجا برای اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) استKhansariha (8)نه فروشKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سانشید دوربین اسلحه دهانه 40 Khansariha (8)
لینک مرجع