انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خریدار لوله کالیبر 5.5 ای تی44_بی تی65_گانپاور_سوماترا.
(2014-06-19 11:26 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار لوله کالیبر 5.5 ای تی44_بی تی65_گانپاور_سوماترا.

یه دونه سوماتراش رو پیدا کردم...میگفت 1500000...اصا یه وضیا
همون که بدنه سلاحش شکسته بود ؟؟؟
(2014-06-19 11:44 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون که بدنه سلاحش شکسته بود ؟؟؟

والا نمیدونم...یکی از دوستان معرفی کرد بهم...زنگ زدم ...از بچه های مشهده...گفت خودم لوله مگنوم 350 دارم....دوستش هم لوله سوماترا

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
خخ فکر کنم همون باشهKhansariha (172)
اگه هنوز شمارشو داری تو خصوصی برام ارسال کن قیمت لوله 350 هم بگو تو خصوصی تشکرKhansariha (8)
سلام
کسی میدونه پایه یک سانتی دوتیکه دوربین از کجا میشه تهیه کرد؟
Khansariha (8)
(2014-06-20 12:01 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخ فکر کنم همون باشهKhansariha (172)
اگه هنوز شمارشو داری تو خصوصی برام ارسال کن قیمت لوله 350 هم بگو تو خصوصی تشکرKhansariha (8)

امین جان متاسفانه پ.خ ای که شماره ایشون توش بود رو پاک کردم....
خریدار دوربین زوم 16 سنتر و لیپرز در حد
قیمت مناسب
سلام دوستان من خشاب خفیف مدل زاواگی 7 الف نیار دارم اگر کسی داره یا اطلاعاتی در رابطه با این سلاح خفیف داره با من لطفا هماهنگ کنه ممنونم
نیازمند این پیچ جهت وصل کردن دوپایه به قنداق چوبی .[تصویر: 14033645901.jpg]
لینک مرجع