انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان نیازمند فشنگ برنو هستم چندتا دونه هم کارم رو راه میندازه اگر کسی میتونه برام فراهم کنه بهم اطلاع بده.

با تشکر
باعرض سلام وخسته نباشید خدمد دوستا ای تی ۴۴ وتلمبه هاتسان دقیق وسالم ...کسی داشت خبرشو بده بهم ۰۹۱۱۷۳۸۱۶۴۱
با عرض سلام و خسته نباشید.
آیا کسی مکان یا سایت سراغ داره که تفنگ پینت بال بفروشه؟
خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع رسانی بکند, قصد خرید دارم.
(2016-11-22 06:03 PM)babrkohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید.
آیا کسی مکان یا سایت سراغ داره که تفنگ پینت بال بفروشه؟
خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع رسانی بکند, قصد خرید دارم.

سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کاپشن امریکایی پلنگی سایز لارج نیازمندیم بقیمت.ممنونKhansariha (48)
خریدار ای تی ۴۴و تلمبه هاتسان .کسی داشت خبر بده 09117381641
نیازمند ای تی 44 دسته دو ب قیمت وتمیز
Khansariha (8)
با سلام. جناب حسین محمودی لطف کن به موضوع تاپیک توجه کن. پست شما پاک شد چون بارها به این موضوع اشاره شده که اگه موردی برای فروش هست حتما با مدیران سایت باید هماهنگ باشید تا براتون تاپیک جداگانه باز بشه.
از دوستان اگه کسی واشر آپاچی 1100 را سفارش داده از قبل از آقا میثم یا جای دیگه با کیفیت خوب و نیاز نداره من خریدارم .( قیمتش مهم نیس) اگر هم میتونه تهیه که بازم لطفا خبر بده متشکر میشم.09132141106
نیازمند تراز برای دوربین Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع