انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مخزن فابریک ای تی 44 حدود 250 تومن و مخزن ای تی لانگ که 50 سی سی بیشتر از ای تی معمولی هست حدود 350 تومن هست
سلام..دوستان شدیدا نیازمند لی÷رز 4-16 یا سنتر 4-16 هستم خواهشا بهم اس بدید چون به نت دسترسی ندارم 09365400277 دست دو و ترتمیزKhansariha (8)
سلام خريدار وايرخ 80 كاليبر 4.5

09379889620
دوستان نیازمند رنج فایندر بوشنل 10*25 و سایلنسر فابریک p1000 هستم .
اگه قیمت و جایی که بتونم تهیه کنم رو بگید ممنون میشم
نیازمند واشر سرپیستون دیانا 27 و فنر شادو 1000 هستم! اگر دوستان مازاد بر استفاده داشتند راحت ترم تا اینکه زحمت دوستان بدم. تماس 09388615357
نيازمند فنرتيتان جهت 52
سلام
شدیدا نیازمند پوکه کش (ناخن فشنگ کش ) برای تفنگ برنو و یک دستگاه رنج فایندر و اهرم شارژ جهت دیانا 36 هستم .
دوستان نیازمند دوربین نایت فورس 50*22-5.5 هستم .تورج ومحرابی وفریدنی وچالوس شکار نداشتند.اگرجای دیگه سراغ داشتید لطفا اطلاع بدید
سلام ، تبليغش پشت جلد مجله شكار و طبيعت هست و اينطور كه نوشته نمايندگيش شركت فراانديشان ساعي هست ...
تلفن : ٧٧٦١٧٢٥٠
آدرس : تهران - خيابان انقلاب - خيابان بهار جنوبي - مركز اداري تجاري بهار - طبقه اول اداري - واحد ٥٠٨
خریدار دوربین لیپرز یا سنتر 3-9*32 هستم اگه از دوستان کسی موجود داره
لینک مرجع