انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دنبال دیانا 54 اصلی هستم تو شیراز کسی از دوستان سراغ داره اینا که دیدم ارم دیانا روش حک نشده نوشته شدهKhansariha (8)
(2014-09-15 04:14 PM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دنبال دیانا 54 اصلی هستم تو شیراز کسی از دوستان سراغ داره اینا که دیدم ارم دیانا روش حک نشده نوشته شدهKhansariha (8)

دوست عزیز دیانا غیر اصلی نداریم...از چند سال پیش به اینور دیگه آرم دیانا حک نمیشه بلکه با لیزر چاپ میشه رو بدنه سیلندر
ممنون از جوابتون اگه حک شده ماله قبل گیر بیاد بهتره یا این لیزری ها؟Khansariha (8)
هیچ فرقی نداره...فقط یه تفاوت داره...اون هم اینکه اگر حک شده گیر بیارید یعنی حداقل 8 سال کار کرده و قدیمی هست و ممکنه قطعاتش در اثر استفاده مستهلک شده باشه...

ولی این لیزری ها رو میتونید آک تهیه کنید

در کل چاپی یا حکی بودن آرمشون دلیل بر اصل یا با کیفیت تر بودن نیست

کما اینکه در سری های جدید اشکالات سری های قبلی هم رفع شده باشند...Khansariha (8)
(2014-09-15 04:48 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ فرقی نداره...فقط یه تفاوت داره...اون هم اینکه اگر حک شده گیر بیارید یعنی حداقل 8 سال کار کرده و قدیمی هست و ممکنه قطعاتش در اثر استفاده مستهلک شده باشه...

ولی این لیزری ها رو میتونید آک تهیه کنید

در کل چاپی یا حکی بودن آرمشون دلیل بر اصل یا با کیفیت تر بودن نیست

کما اینکه در سری های جدید اشکالات سری های قبلی هم رفع شده باشند...Khansariha (8)

احسان عزیز ممنون بابت راهنمایی این دوست جدیدمون ، فکر می کنم یک سری هم به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنه ، بد نیست!
Khansariha (48)
دوستان کسی پک مگسک گانپاورو جای ندیده برای فروش؟ یا کسی نمیتونه تهیه کنه برامKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی سوماترا ۲۵۰۰ برای فروش داره؟ چند ؟
نیازمند اورينگ سر گلن والتر 1250 کالیبر 5.5 هستم از دوستان اگر کسی موجود داره لطفا پیام بده ممنون
09398562648 با تشکر
(2014-09-15 09:53 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (215)
نیازمند فشگ استرلینگ یا شاهین با قیمت مناسب هستم. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
کسی نداشت دوستان؟

دوستان اگر داشتند پ.خ بدن.
با سلام
نیازمند دوربین 40*9-3 لیپرز هستم،البته دست دوم.
ممنون
لینک مرجع