انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-02 07:58 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-02 07:40 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نیازمند فنر نخجیر برا وایرخ 80 میباشم
لطفا همکاری فرمایید

سلام...علی جون به صدیق زنگ زدی؟
می گفت داده ها

آره اسی جون
همین الآن زنگ زدم ولی قیمت بالا میگه
میگه 40 تومن
بچه های همین سایت فنر مگنوم 350 رو 12 تومن خریدن و آقا مسیح قیمت فنر نخجیرو همین حدود گفت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای شما یه آمار بگیر . چون ظاهرا شما رو میشناسه شاید قیمت تخفیف داد .
مثل همون که فنر اصلی رو 120 قیمت داده بود ولی گفته بود برا شکا 100
خودم هم الان پرسیدم گفت 120
(2013-08-02 07:22 PM)ramon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فنر دیانا 27 نخجیر دو عدد نیازمندیمممKhansariha (8)
داداش فنر نخجیر برای دیانا کمر شکن قیمت عمده 5 تومن...تک فروشی 10 تومن...ولی احتمالا بتونم به قیمت عمده بگیرم...البته شاید
(2013-08-02 07:40 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطفا همکاری فرمایید

علی جون زنگ زدم گفت دوستت زنگ زده 40 تومن بهش قیمت دادم...ولی برا شما 25 تومن...اصلا یه وضعیا....خخخخخخخخخخخخ
واقعا این بازار چرا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اسی جان اگه خواستم زحمتشو بهت میدم - اشکالی که نداره ؟؟؟

یه آشنا تو شهر خودم دارم ولی شمارش تو گوشیم پاک شده تا آمار بگیرم
من هم اینور ایران باید یه جور شمارشو گیر بیارم و آمار بگیرم
اگه قیمت خوب داد با اجازه مدیران محترم اعلام می کنم دوستان هرکه خواست براش تهیه میکنم

به خدا برا راه انداختم کار دوستان این کارو خواهم کرد
احیانا فکر تبلیغو و نکنید
ساچمه پيمان يا پژمان5/5نبود؟ بيخيال ساچمه ايراني شم؟
(2013-08-02 09:01 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه جت بگیر دگه.
(2013-08-02 09:01 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13754651371.jpg]

صابر جان یه زمانی یه اسلحه 5.5 خریدم و دو بسته ساچمه بول هم خریدم...ولی اسلحه مشکل داشت و پسش دادم و نتونستم از ساچمه ها استفاده کنم

این دو بسته ساچمه مونده تو خونده عاتل و باطل

بسته ای 2 تومن خریدمش...اگر به کارت میاد بگو تا با فنر ها برات ارسال کنم

راستی ساچمه 5.5 سر گنبدی هست...از دقت و قدرتش خبر ندارم....عمر اسلحه 5.5 کفاف نداد...خخخخخخخخخخ
باشه بفرست دستت درد نكنه_پرو مگنوم دارم افتضاح اينا كه پولي نيست خخخ_فردا منتظرم آقا احسانKhansariha (8)
(2013-08-02 07:22 PM)ramon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فنر دیانا 27 نخجیر دو عدد نیازمندیمممKhansariha (8)

سلام
لطفا همکاری فرمایید

دوستانی که فنر خواسته بودند لطف کنند به من ایمیل بزنند تا باهاشون هماهنگ کنم برا خرید و ارسال...اون دوستی هم ریل دوربین خواسته بودند و همینطور اون دوست دیگری که پیستون دیانا 52 خواسته بودند هم همینطور

جناب شهسوار لطفا شماره تماستون رو هم برام بفرستید...ممنون

لطفا اسم کاربری و شماره تلفنشون رو تو ایمیل درج کنند

esijoon1367@gmail.com

راستی دوستان آدرس دقیق پستی و کد پستی هم تو ایمیل بفرستید

تا آخر شب هر کی ایمیل زد می تونم فردا براش خرید کنم....

یا علی
دوستان کسی ویندی سیتی 5.5 کارکرده تمییز سراغ داشت اطلاع بده .
اسی جان ساچمه اضافه داشتی یه قوطی منم میخواستم.
قیمتش مهم نیست.
لینک مرجع