انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام کرال مکسی جدیدقنداق سنتتیک یا مگا سنتتیک کسی سراغ داره ممنون میشم
دوستان سلام. من خريدار پى سى پى ساميانگ909 با 120 ژول قدرت هستم. با همه امکانات و تجهيزاتش. ولى يه کارکرده تميز و دقيق ميخوام. لطف کنيد اگه کسى داره قيمت و تصوير بديد سپاس... [/size]
سلام داداش اگه گریس نسوز پایه مس داری مقداراندازه و قیمتشو بگو اگه بشه پولشو بدم برام ارسال کنی اگه نه یه عکسی از قوطیش بزاری برام نشون بدم شاید
پیدا شد اقا میثم داشتن اونم میگه تمام کردم
(2016-05-03 06:06 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کرال مکسی جدیدقنداق سنتتیک یا مگا سنتتیک کسی سراغ داره ممنون میشم

مکسی اصلاح شده سراغ دارم
سلام دوستان اگه کس دیانا 56 درحد اک بدون خط و خش داش بنده خریدارم و در ضمن اگر هم مایل بودید با وایرخ 80 در حد اک بدون خط و خش در حد نوع نوع معاوضه هم می کنم با تشکر از شما سروران.
خریدار هارد کیس هاتسان p2 دوستان سراغ داشتن برام خصوصی پیغام بزارن تشکرKhansariha (8)
(2016-05-03 07:30 PM)Rezamirpanj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام. من خريدار پى سى پى ساميانگ909 با 120 ژول قدرت هستم. با همه امکانات و تجهيزاتش. ولى يه کارکرده تميز و دقيق ميخوام. لطف کنيد اگه کسى داره قيمت و تصوير بديد سپاس... [/size]
درود
من یکی سراغ دارم
توی خصوصی براتون شمارمو میفرستم که اگر خواستید تماس بگیرید
سلام دوستان
[b]کسی پی سی پی هاتسان بی تی 65 اس بی الیت یا AT44-10 TAC برای فروش داره لطفا اعلام کنه ممنونKhansariha (48)Khansariha (215)[/b]
سلام دوستان
لیپرز 4-16*40 کسی سراغ داره (اک)
سلام خدمت دوستان عزیز، بنده تازه عضو شدم و قصد خرید یک پی سی پی قیمت پایین مانند ای تی را دارم، اگر کسی مورد مناسبی مد نظر داشت لطفا به بنده اطلاع بدهند، پیشاپیش از لطف شما ممنونم 09113336982

فرستاده شده از C6903ِ من با Tapatalk
لینک مرجع