انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-23 01:09 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)Khansariha (8)
کسی اطلاع داره که این مدل دوربین سنتر رو کجا میشه تهیه کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه عدد رو برای دوستان به قیمت 220.000 هزار ت اوایل تابستان گذشته خریدم ، دو مورد روی فنری گامو شادو هزار و یک مورد برای PCP هاتسان مورد استفاده قرار گرفتند. مدل های زیرولاک دار سنتر رو بیشتر می پسندم ولی از نظر کیفی فرق خاصی بینشون ندیدم ، لنزها شفافیت خوبی داشتند و از این نظر نمی تونم ایرادی بهش بگیرم ولی رتیکل های سنترپوینت ها و لیپرزهای جدید بر خلاف چندین سال پیش همچنان با ظرافت کمتری عرضه می شود.
با سلامKhansariha (8)
نیازمند اورینگ کوپل شارژ بوکانییر هستم.
(2015-12-23 08:20 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-23 01:09 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)Khansariha (8)
کسی اطلاع داره که این مدل دوربین سنتر رو کجا میشه تهیه کرد؟
سه عدد رو برای دوستان به قیمت 220.000 هزار ت اوایل تابستان گذشته خریدم ، دو مورد روی فنری گامو شادو هزار و یک مورد برای PCP هاتسان مورد استفاده قرار گرفتند. مدل های زیرولاک دار سنتر رو بیشتر می پسندم ولی از نظر کیفی فرق خاصی بینشون ندیدم ، لنزها شفافیت خوبی داشتند و از این نظر نمی تونم ایرادی بهش بگیرم ولی رتیکل های سنترپوینت ها و لیپرزهای جدید بر خلاف چندین سال پیش همچنان با ظرافت کمتری عرضه می شود.

Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز
دنبال خرید وایلدکت اکبند هستم.از قیمت و فروش کسی اطلاعات داره کمک کنه ممنون میشم

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
دوستان ساچمه monster به وزن ۳۱گرین کسی سراغ داره و قیمت چنده؟

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk
(2015-11-20 10:09 PM)rahimlo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تک لول آرش کارکرده چه رنج قیمتی حداقل و حداکثر قیمت
بگین ممنون میشم

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
سلام به همه دوستان
اخرین قیمت سر جمع کن تکنوا را اگر دارین لطفا بگین ممنون
و ادرس
[تصویر: 14199259521.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
کسی قیمت سوماترا رو نداره؟
ممنون از پاسخ دوستان با ذکر محل فروش تو خصوصی یا دست دوم در حد آک
خریدار مخرن ای تی44 در حدKhansariha (8)
با سلام
از دوستان کسی قیمت تلمبه 300 بار ویبلی رو میدونه؟
قیمت نو یا کارکرده لطفا اگه قیمت کسی نداره قیمت تقریبی رو بگید. ممنون
لینک مرجع