انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-15 06:41 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آوای طبیعت موجود داره صالح جان

راسی مسیح جان خودت نداری؟
نه متاسفانه. Khansariha (8)
باسلام خدمت دوستان نیازمند یکعدد تلمبه دست دوم تمیز هستم ترجیحا گان پاور اگر دوستان سراغ داشتند لطفا پیام بدن ممنون.
با عرض سلام . می خاستم cfrگامو رو تیونینگ کنم دنبال یک واشر سر پیستون فکر کنم 27 دیانا هستم که با خیال راحت خرید کنم ودر مورد تقلبی بودنش شک نداشته باشم .از دوستان ادر س فروشگاه یا سایتی که این قلم رو داشته باشه یا حق
درودKhansariha (8)Khansariha (256)
جناب رومین سمسارزاده ی اصفهان داره اما اصل و تقلبیشو نمیدونمKhansariha (226)
بنده باهاشون صحبت کردم و گفتن که اصله و قیمتش با هزینه ی ارسال و ... میشد40 تومن!من هم زحمت واشر ها رو به یکی از دوستان دادم و ایشون از پکینگ آلمانی برام دوتا تراشیدن و فرستادن که فعلا به دستم نرسیده،امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم،اگر عجله دارید که واشر 27 بخرید اگر نه صبر کنید بنده از این واشر ها استفاده کنم و نتیجه رو تو تاپیک تیونینگ اعلام کنم،قیمتشم خیلی کمتر از واشر 27 درمیاد.
(از آقالو هم بپرسید شاید داشته باشه،قبلا که نداشت اما الان رو نمیدونم)
یا علی
درود........ Khansariha (8)

نیازمند هارد کیس سلاح به طول خارجی ۱۲۰ سانت... Khansariha (8)

ممنون میشم دوستان اگه جایی سراغ دارن آدرس بدن و حدود قیمت که موقع خرید حواسم باشه...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-18 09:43 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم دوستان اگه جایی سراغ دارن آدرس بدن و حدود قیمت که موقع خرید حواسم باشه...

دکتر جان من قبلا نگرینی ایتالیا رو از زوبین گرفتم 100تومن(سال 90خریدم) .120*25 .کیفیت عالی هست .الان یک قیمت بگیر اگر داشته باشند .کیفیتش عالی هست
دوستان سلام. کسی اطلاعی داره دکوی کبوتر وحشی کجا داره. از دوستان شنیدم بعضی اسباب فروشی ها میفروشن که نخ هم داره به نظرتون فایده داره و اینکه اگه میدونید اسباب بازی فروشی کجا داره بهم پ.خ بدین. متشکرم یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-18 09:43 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دکتر جان همانطور که اقا رضا گفت نگرینی فروشگاه زوبین باید موجود داشته باشه البته الان باید قیمت بازار چیزی حدود 350 باشه که زوبین قیمتش خیلی مناسبتره .
(2014-03-15 12:11 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-14 10:28 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین لیپرز 4-16 ترجیها دهنه 40 میخواستم هرکس داشت بی زحمت بهم پی ام بدهKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
سنتر پوینت در این سایز و آقا میلاد در فروشگاه سایت دارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا چرا من نمی تونم وارد فروشگاه سایت بشم ؟؟؟!!!!!!!
لینک مرجع