انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)نیازمند والتر LGU فقط کالیبر 4/5 نو یا دست دوم تمیز Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
سلام. خواهان یک عدد از یکی از تفنگ های زیر هستم.
کریکت استاندارد سنتتیک یا چوبی (اولویت اول)
اف ایکس وایلدکت یا باب کت ام کی ۲
یا تفنگ های پی سی پی بولپاپ حد اکثر تا شش میلیون تومان.
فقط از همدان - تهران - کرج - اراک که بتونم بیام تفنگ رو تست کنم.
اگر اکبند باشه که چه بهتر ولی اگر دست دو کم کار کرد هم باشه خوب هست (در حد آک).
تاریخ ساخت ماقبل از ۲۰۱۵ نباشه (روی مخزن مینویسه).
در صورت وجود شماره ی من: ۰۹۰۱۶۲۳۵۱۹۵ - آرش عباسی - همدان
(2017-02-08 04:18 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. خواهان یک عدد از یکی از تفنگ های زیر هستم.
کریکت استاندارد سنتتیک یا چوبی (اولویت اول)
اف ایکس وایلدکت یا باب کت ام کی ۲
یا تفنگ های پی سی پی بولپاپ حد اکثر تا شش میلیون تومان.
فقط از همدان - تهران - کرج - اراک که بتونم بیام تفنگ رو تست کنم.
اگر اکبند باشه که چه بهتر ولی اگر دست دو کم کار کرد هم باشه خوب هست (در حد آک).
تاریخ ساخت ماقبل از ۲۰۱۵ نباشه (روی مخزن مینویسه).
در صورت وجود شماره ی من: ۰۹۰۱۶۲۳۵۱۹۵ - آرش عباسی - همدان
سلام آقا آرش Khansariha (8)
یه آدرس تلگرام فروش انواع لوازم شکار و تیرلندازی مجاز قانونی به اسم yaban هست که یه سری به آدرس تلگرامش بزن ضرر نداره چیزای خوبی واسه فروش داره هم نو و هم دست دو.
تلگرام : yaban@
(2017-02-07 08:25 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند بریکر کالیبر 4.5 آکبندKhansariha (8)
سلام آقا محمدKhansariha (8)
کرال پانچر بریکر یکی از فروشگاه های اینترنتی که آدرس تلگرامش yaban هست تا چند وقت پیش موجود داشت مدلش هم سنتیک کروم و شرود کالیبر 4.5 بود که تموم کرده الان. میتونی یه سر بزنی به تلگرام yaban و به فروشنده سفارش بدی واست میاره.
موفق باشیKhansariha (8)
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) نیازمند لوله شادو 640 دست دوم یا نو فقط 4/5 Khansariha (8)Khansariha (8)با تشکر
سلام،خریدارای تی لانگ یامعمولی هستم09113310545
سلام دوستان.Khansariha (8)
نیازمند مگنوم 350 یا دیانا 52 تمیز کالیبر 4.5 هستم.یه شادو 1000 گپ فلزی قدیمی 4.5 با یه رنجر 125 5.5 دارم.با هرکدوم خواستین تعویض میکنم مابه تفاوتش رو پرداخت میکنم.
با تشکر.
سلام به همگی، میخوام یه اصلحه شکاری تک لول بخرمقیمتش 3تا4تومن لطفا راهنمایی کنید چی بگیرم،ممنون
(2016-12-27 07:21 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.نیازمند تلمبه هاتسان ترتميزKhansariha (8)
09365400277 توی تلگرام می تونید برام عکس بفرستيد

سلام صابر جانKhansariha (8)
یدونه تلمبه 300 بار هاتسان در حد اک موجود دارم خواستین برام پیام بزارین تو خصوصی.
سلام دوستان.Khansariha (8)
شدیدا نیازمند قطعه u شکل شادو 1000 هستم.دیروز تموم بازار شهر خودمون رو گشتم پیدا نشد.میگفتن نگرد پیدا نمیشه.تفنگم لنگ همین قطعه هست.Khansariha (21)
کسی از دوستان داره یا میتونه بسازه لطفا کمک کنه.
با تشکر.Khansariha (8)
لینک مرجع