انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-07-03 12:53 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی دوربین هاوک ایرمکس یا ساید نداره
تا ۱۵۰۰ حدودا

سلام
دوربین هاک سایدواندر آکبند زوم ۶.۵-۲۰-۴۲ سری قدیمی سامسونت دار با فاکتور
تقدیم میشه ۱۵۰۰.
تو گروه بازارچه تلگرام يه زوم ٣٢ و يه زوم ٢٤ آكهي شده
سلام من یه تفنگ اف ایکس ۴۰۰ یا ۵۰۰ ویا یه وایرخ۱۰۰ترتمیزدر حد اک میخوام کسی سراغداشت خبر بده ممنون میشم
سلام من تقاضای خرید پی سی پی داده بودم چند روزی هست یه وایرخ ۱۰۰ از هانت شاپ خریدم . انشاالله هرکس تفنگ دلش میخواد بهترین تفنگ مارک دار نصیبش بشه ممنونم.
(2017-08-05 01:09 PM)Taktical نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش ساچمه سنگین 35 و 40 گرینی مخصوص PCP
تلفن تماس : 09371073730 Khansariha (48)
برای فروش باید تاپیک فروش با اجازه مدیر انجمن ایجاد بشه . به مدیر درخواست بدین و تو هر تاپیک تبلیغات نکنید ممنوع هست

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
با سلام
متقاضی کونوسپرو 3-9*40 سالم و تمیز Khansariha (8)
سلام دوستان.ساچمه jsb کالیبر 4.5 با وزن 8گرین مورد نیازه.
(2017-08-18 05:24 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هانت شاپ موجود داره . 65 ت

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
باسلام یک قبضه سلاح دولول سوار یلدیز مدل ام ایکس تراپ بامجوز شکاری آک یا در حد آک خریدارم در ترجیحا در شهر مشهد موردی بود با شماره 09159079597 رفیعی هماهنگ کنیدKhansariha (8)
(2017-08-18 05:24 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند بسته میخاین؟ اگه تعداد زیاد باشه من میتونم به قیمت مناسب براتون تهیه کنم
لینک مرجع