انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-15 11:08 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در مورد دوربینهای ساید فوکوس یا همون پارالکس از بقل کار بسیار راحت تر و سریعتر هست و اصلا نیازی به آچار و ... نیست .
شما فرق کنید اون رینگ پارالکس را آمدند مثل یه طبلک کردند و در سمت چپ دوربین البته بسیار سریعتر و روانتر حرکت میکنه .در هنگام تیراندازی فاصله ها هم از روی اعداد مشخص تر هست و واقعی تر .مثلا دوربین سنتر یا لیپرز موجود در بازار اصلا فاصله های روی رینگش با واقعیت نمیخونه ولی در یک دوربین اصل یا حرفه ای تر این فواصل دقیق هست .

یکی از کارهایی که میشه با این طبلک تنظیم پارالکس کرد اضافه کردم Side wheel هست که یه چرخ دایره ای یا به اشکال دیگه هست که اون طبلک در مرکزش قرار میگیره و به شما امکان تنظیم فاصله دقیق تر و رسیدن به حداکثر وضوح تصویر را میده .

معمولا دوربینهای ساید فوکوس نسبت به مدل معمولیشون گرونتر هستند .

در خیلی از مواقع در هنگام شکار و تیراندازی امکان داره دست شما سخت به جلو دوربین برسه و یا در اثر سفت نبودن دوربین یا هر دلیلی دوربین تنطیمش به هم بخوره چون شما دارید یه حلقه را در سر دوربین میچرخوانید .
در دوربینهای ساید فوکوس دیگه این مشکل را ندارید و این طبلک درست وسط دوربین و جلو دست تیرانداز هست .از نظر نحوه حرکت هم معمولا طبلک ساید فوکوس بسیار سریعتر و روانتر از نوع رینگیش میچرخه .
سلام داداش
اقا منظورم از اچار همون چرخ بود که واسه چرخوندنش لازم هست چون جا زدن و در اوردن اون خوب کار رو سخت تر میکنه از اینکه شما دسستت رو 10 سانت ببری جلوتر و رینگ رو بچرخونی البته از لحاظ دقت و کیفیت که هر کی داشته گفته بهتره من منظورم راحتی استفاده بود که توی پست بالا کاملا معلومه.
عرض کردم من تا حالا نداشتم اما به نظرم جا زدن و در اوردن یه چرخ 50 گرمی برای هر دفعه تنظیم سخت تر از جلو باشه چون شما در جلو دوربین عملا همون چرخ رو همیشه دارین.
یه سوال اونم اینکه بدون چرخ تنظیم کردن و چرخوندن پارالکس چجوریه راحت میچرخه و یا تنظیم میشه یا نه؟
سلام دوست عزیز
شما یه اشتباه کوچیک این وسط دارید که مربوط به همون تنظیم پارالکس و چرخش هست .ببینید اصلا تیازی به جا زدن و در آوردن اون چرخ نیست .بزار براتون مثال بزنم .دوربین لیپرز و سنترپوینت را که دیدید .اون قیمت که چراغ لایت دوربین هست و سمت چپ طبلک ها قرار داره .چرخ پارالکس دقیقا همونجا و به همون شکل هست فقط بسیار روان تر و راحت تر میچرفه و اصلا اونطوری نیست که جا بره یا بیرون بیاد .دورش هم بجای اون شماره های لایت دوربین مثلا فاصله ها هست .

به عنوان مثال این ساید فوکوس دوربین Hawke Varmint 4-16x44 SF هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا منظورم از جا زدن و در اوردن چرخ این هست نه طبلک مربوط به پارالکس که عکسشو گذاشتین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بدونم بدون این چرخوندنش و تنظیم کردنش چه وضعیتی داره
(2013-09-15 05:55 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا منظورم از جا زدن و در اوردن چرخ این هست نه طبلک مربوط به پارالکس که عکسشو گذاشتین

میخواستم بدونم بدون این چرخوندنش و تنظیم کردنش چه وضعیتی داره

سلام
بدون اون قطعه هم خیلی راحت هست و اون قطعه ساید ویل فقط برای راحتی کار هست و اصلا نیازی به اون نیست .اکثر دوربینها بدون اون قطعه هستند و فقط در بعضی مارک ها اون قطعه هم بصورت اختیاری قابل تهیه هست و فقط برای بعضی از مدلهای دوربین .
یکی از دوستان به من سفارش خرید دیانا 52 کالیبر 5.5 دادن. از اونجایی که بودجه کافی برای خرید اکبند ندارن درصدد خرید تفنگ تمیز و کم کار دست دوم هستند. از دوستان خواهشمندیم موارد فروش را به اطلاع اینجانب برسانند. با تشکر . حسینی
(2013-09-16 08:36 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان به من سفارش خرید دیانا 52 کالیبر 5.5 دادن. از اونجایی که بودجه کافی برای خرید اکبند ندارن درصدد خرید تفنگ تمیز و کم کار دست دوم هستند. از دوستان خواهشمندیم موارد فروش را به اطلاع اینجانب برسانند. با تشکر . حسینی

جناب حسینی یوزر Amirjoon یک عدد دیانا 52 کالیبر 5.5 تمیز و سالم برای فروش دارند .میتونید به ایشون پیغام بدید .
با سلام
ما اسلحمون فقط با بارکودا سازگاره
حالا هم فصل شکار شروع شده ما هم بدون مهمات
اگه کسی سراغ داره لطفا اعلام کنه (کالیبر 5.5)
سلام خریدار تفنگ برنو تمیز متوسط هستم کسی اگه موجود داره تماس بگیره 09155250180
خریدار پیستون دیانا 52

شماره تماس: 09118625203
(2013-09-18 12:06 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار پیستون دیانا 52

شماره تماس: 09118625203

سلام...چند وقت پیش یه دونه با واشر فابریک روش برای یکی از کاربران خرید و ارسال کردم با هزینه پست شد 160000 تومان جدودا....پیستون دیانا 52 T06 بود....اگر حتما می خوایید بگید تا براتون دوباره آمار بگیرم و اگر موجود بود خرید کنمKhansariha (8)
لینک مرجع