انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-14 06:46 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....

دوستان کسی میدونه از کجا میتونم شیشه 1 میل گرد به اندازه دلخواهم سفارش برش بدم؟؟؟

باید چه جور جایی برم ؟؟

به نظرتون گرد بر شیشه که دقیق ببره وجود داره؟؟؟

به عینک سازی ها یه سری بزن .
(2013-09-14 06:48 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 06:46 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....

دوستان کسی میدونه از کجا میتونم شیشه 1 میل گرد به اندازه دلخواهم سفارش برش بدم؟؟؟

باید چه جور جایی برم ؟؟

به نظرتون چقدر هزینه داره یه شیشه دایره شکل به قطر 18 میل؟

راستی دقت برش عینک سازی ها چقدره؟؟

مثلا میتونه 17.5 میل ببره؟؟؟
(2013-09-14 06:53 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 06:48 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....

باید چه جور جایی برم ؟؟

سلام
احسان جان چرا به ساعت سازیها سر نمیزنی انواع شیشه با سایزهای مختلف دارن
(2013-09-14 07:37 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 06:53 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....

باید چه جور جایی برم ؟؟

سلام
احسان جان چرا به ساعت سازیها سر نمیزنی انواع شیشه با سایزهای مختلف دارن
این هم حرفیه...تا حالا بهش فکر نکرده بودم...

به نظرتون اندازه های شیشه ساعت سازی ها استاندارده یا سفارشی هم برش میدن؟

به نظرتون قیمتش حدود چقدره برا هر قطعه؟Khansariha (8)
هر اندازه ای که بخوای آماده دارند نیازی به برش نیست.قیمتش هم ارزونه بستگی به انصاف فروشنده داره بیشتر از دو هزار تومن نیست
در ضمن شیشه های اصلی دورشون پرداخت شده و بسیار دقیق هستن
(2013-09-14 11:08 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 12:40 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 10:41 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 04:44 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان
دوربین میل دات دار با تنظیم پارالکس از بغل یا همان ساید فوکوس 2 3 مدل بیشتر در بازار یا دست پیدا نمیشه که قیمتاشون بالای 1 تومان هست .چقدر میخواید هزینه کنید ؟

والا بحث پولش نیست باید بدونم چیا تو بازار پیدا میشه تا بتونم بد رو از بدتر انتخاب کنم شاید هم دست به دامن برادران وارد کننده شدم...
یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا دیر میرسم سر ماجرا و بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و فقط جهت خود شیرینی این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته!!!!Khansariha (367)
(2013-09-13 10:41 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 04:44 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان
دوربین میل دات دار با تنظیم پارالکس از بغل یا همان ساید فوکوس 2 3 مدل بیشتر در بازار یا دست پیدا نمیشه که قیمتاشون بالای 1 تومان هست .چقدر میخواید هزینه کنید ؟

والا بحث پولش نیست باید بدونم چیا تو بازار پیدا میشه تا بتونم بد رو از بدتر انتخاب کنم شاید هم دست به دامن برادران وارد کننده شدم...
یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا همیشه دیر میرسم سر ماجرا
البته به نظرم بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و بیشترجهت خود شیرینی و افزایش اعتبار بازاریشون این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته و فقط آگهی مهندسی شده باشه!!!!Khansariha (367)

امیر داداش یه سنتر بگیر خیال خودتو راحت کن من الان هم رو گالاتین هم رو 270 انداختم با اینکه لیپرز 6-24 اصل دارم ولی همینطور اک گذاشتم توی کمد و روی هر دو تا تفنگ سنتر انداختم چون لیپرز سنگینه و کیفیت بالاتری هم از سنتر نداره (به نظر من)و زوم 16 هم کاملا کفایت میکنه

دوست عزیز ایشون دوربین ساید فوکوس میخواد یعنی تنظیم پارالکس کنار تبلک ها باشه وگرنه بقول شما همین سنترپوسنت 4-16 روی 270 هم امکان داره وجواب بده ولی در هنگام شکار و تیراندازی کار با دوربینهای دارای تنظیم پارالکس از بقل بسیار راحت تر هست .
کار پارالکس بغل چجوری راحت تر هست من فکر میکردم برای هر دفعه تنظیم کردن پارالکس اچار به اون بزرگی رو در اوردن و جا زدن و دوباره در اوردن و جمع کردن هم وقت بره هم اعصاب خورد کن نسبت به پارالکس جلو که رینگ رو راحت توی 1 ثانیه میچرخونی فکر کنم منطورتون این بود که کیفیت بغل بالاتره یا اگر منظورتون همون راحت تر که فرمودین هست یه توضیحی بدین که چجور راحت تره چون من تا حالا بغل نداشتم اصلا به خاطر همین اچار مزاحم همیشه ازش فراری بودم.
دوست عزیز در مورد دوربینهای ساید فوکوس یا همون پارالکس از بقل کار بسیار راحت تر و سریعتر هست و اصلا نیازی به آچار و ... نیست .
شما فرق کنید اون رینگ پارالکس را آمدند مثل یه طبلک کردند و در سمت چپ دوربین البته بسیار سریعتر و روانتر حرکت میکنه .در هنگام تیراندازی فاصله ها هم از روی اعداد مشخص تر هست و واقعی تر .مثلا دوربین سنتر یا لیپرز موجود در بازار اصلا فاصله های روی رینگش با واقعیت نمیخونه ولی در یک دوربین اصل یا حرفه ای تر این فواصل دقیق هست .

یکی از کارهایی که میشه با این طبلک تنظیم پارالکس کرد اضافه کردم Side wheel هست که یه چرخ دایره ای یا به اشکال دیگه هست که اون طبلک در مرکزش قرار میگیره و به شما امکان تنظیم فاصله دقیق تر و رسیدن به حداکثر وضوح تصویر را میده .

معمولا دوربینهای ساید فوکوس نسبت به مدل معمولیشون گرونتر هستند .

در خیلی از مواقع در هنگام شکار و تیراندازی امکان داره دست شما سخت به جلو دوربین برسه و یا در اثر سفت نبودن دوربین یا هر دلیلی دوربین تنطیمش به هم بخوره چون شما دارید یه حلقه را در سر دوربین میچرخوانید .
در دوربینهای ساید فوکوس دیگه این مشکل را ندارید و این طبلک درست وسط دوربین و جلو دست تیرانداز هست .از نظر نحوه حرکت هم معمولا طبلک ساید فوکوس بسیار سریعتر و روانتر از نوع رینگیش میچرخه .
سلام_دوستان كسي باركودا4/5نداره يه تعدادي بهم بفروشه؟با50تا100تا هم كارم راه ميفته_برا تست ميخوام_راكت 150تايي اينجا ميخرم18تومن3بسته48تومن كه تازه ميشه450تا_ميخوام اگه باركودا بهتر جواب ميده راكتو بيخيال شم_فاينال مچ كه چندتا زدم سبك بود يه مدل h&n رابيت گمونم بود كه تست نكردم TSهم كه ارور ميده_ فعلا راكت موجوده كيست كه مرا ياري كند؟؟ Khansariha (8)
(2013-09-15 11:30 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام_دوستان كسي باركودا4/5نداره يه تعدادي بهم بفروشه؟با50تا100تا هم كارم راه ميفته_برا تست ميخوام_راكت 150تايي اينجا ميخرم18تومن3بسته48تومن كه تازه ميشه450تا_ميخوام اگه باركودا بهتر جواب ميده راكتو بيخيال شم_فاينال مچ كه چندتا زدم سبك بود يه مدل h&n رابيت گمونم بود كه تست نكردم TSهم كه ارور ميده_ فعلا راكت موجوده كيست كه مرا ياري كند؟؟ Khansariha (8)
دوست عزیز جی اس بی 10.5گرینی امتجان کن از باراکودا بایست بهتر جواب بده.
دوستان کسی اطلاعی از وجود وقیمت بلیزارد یا رین استورم کالیبر4.5 داره یک ندا بده .Khansariha (8)
(2013-09-15 11:46 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-15 11:30 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز جی اس بی 10.5گرینی امتجان کن از باراکودا بایست بهتر جواب بده.
دوستان کسی اطلاعی از وجود وقیمت بلیزارد یا رین استورم کالیبر4.5 داره یک ندا بده .Khansariha (8)

كجا تهيه كنم؟قيمتش و تعدادش؟لطف كني تو خصوصي بهم اطلاع بدي ممنون ميشمKhansariha (8)
لینک مرجع