انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. کسی اون واشر پلاستیکی که بین لوله و سیلندر میخوره رو برای شادو هزار نداره. که کی داره خصوصی پیام بده؟
سلا دوستان Khansariha (8).اگه کسی دیانا ۳۴ و هم رده اون یا تفنگ اسپانیا کالیبر ۴.۵ برای فروش داشت به من اطلاع بدین..
با سلام خدمت همه دوستای گلم اگه کسی وایرخ 80 کالیبر چهارو نیم یا دیانا 56 تمیز داشت به من پیام بده خلی ممنونم منتظرمKhansariha (215)Khansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستای گلم اگه کسی وایرخ 80 کالیبر چهارو نیم یا دیانا 56 تمیز و قیمت مناسب داشت به من پیام بده خلی ممنونم منتظرم اینم شمارم 09359658287Khansariha (256)Khansariha (8)
(2018-08-14 05:46 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا دوستان Khansariha (8).اگه کسی دیانا ۳۴ و هم رده اون یا تفنگ اسپانیا کالیبر ۴.۵ برای فروش داشت به من اطلاع بدین..
و البته اگه کسی حاضر به معاوضه بود ، یه ۵۶ کم کار و تمیز دارم که با تفنک سبکتر معاوضه میکنم
دوستان اگر کسی دو لول سوار لول 76 به بالا به جز ساخت ترکیه داره برا فروش خصوصی پیام بده. در خد اک میخوام. تشکر
سلام نیازمند واشر اورینگ برای شادو هزار هستم.کسی نداره . هر جا میرم پیدا نمیشه.کسی پیشنهادی برای ساختش نداره
(2018-08-22 05:46 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نیازمند واشر اورینگ برای شادو هزار هستم.کسی نداره . هر جا میرم پیدا نمیشه.کسی پیشنهادی برای ساختش نداره

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) دوست عزیز لازم نیست خودتان را زحمت بیندازیدKhansariha (367) واشرتفنگ را خارج کنید و با خود به اورینگ فروشی ببرید یک اورینگ اندازه واشر بخرید بعد واشر را کمی کمتر از قطر اورینگ برش بزنید !!واشر را دوباره جابزنید درفضای که از برش بوجود امده اورینگ را قرار دهید مشابه اورینگ دیانا می شود اورینگ هم 200 الی 300 تومان استKhansariha (8)
(2018-08-23 12:21 AM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-08-22 05:46 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) دوست عزیز لازم نیست خودتان را زحمت بیندازیدKhansariha (367) واشرتفنگ را خارج کنید و با خود به اورینگ فروشی ببرید یک اورینگ اندازه واشر بخرید بعد واشر را کمی کمتر از قطر اورینگ برش بزنید !!واشر را دوباره جابزنید درفضای که از برش بوجود امده اورینگ را قرار دهید مشابه اورینگ دیانا می شود اورینگ هم 200 الی 300 تومان استKhansariha (8)

متأسفانه واشر رو گم کردم. منظور شما از اورینگ فروشی چیه؟ اسم دیگه ای نداره؟
(2018-08-25 02:27 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-08-23 12:21 AM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...معمولا بلبرینگ فروشی ها اورینگ هم دارن.....
(2018-08-25 02:27 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) اشکال ندارد که گم کردین بجای واشر خودش ازشیلنگ استفاده کنید !!شیلنگ را به اندازه ای ببرید که نصف ضخامت اورینگ تا لبه گپ فاصله داشته باشد اورینگ را که جا زدین تست کنید که نشطی نداشته باشد !!اگر نشطی داشت از شلینگ بزرگتر یا اورینگ ضخیمتر استفاده کنید !! اگرباز هم متوجه نشدین فردا عکس می گیرم و تصویری مراحل را توضیح می دهم !Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع