انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-07-19 02:05 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم چنان در پی دیانا 50 Khansariha (8)Khansariha (8)

فکر کنم تنها کسی که خبر نداره از اینکه شما دنبال دیانا 50 هستید خواجه حافظ شیرازی باشه....

.
.
.
.
.
یه لحظه....

.
.
.
.بله از اتاق فرمان اطلاع دادند حضرت حافظ طی بیانیه ای اعلام کرده که ایشون هم با خبر شده

خو عزیز من هر 12 ساعت یکبار که این پیام رو ارسال نمی کنند

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
آقا احسان چیکار کنم کاکو خداوکیلی این کار هم مس ماهیگیری که هرچند وقت یه بار باید طعمه لود بشه در نهایت ماهی مورد نظر هم صید میشه خدا وکیلی انتظار هم بد دردیه ها Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان.اگر دیانا27تمیز کسی سراغ داره بنده خریدارم.ترجیحن درشیراز.
خریدار دیانا 52 تمیز هستم
(2014-07-20 07:50 AM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار دیانا 52 تمیز هستم

چه کالیبری؟ Khansariha (8)
به این تاپیک های فروش (دیانا ۵۲ کالیبر ۴/۵) یه سری بزنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
نیازمند دیانا 52یا54یا350 تمیز.کالیبر 5.5.ترجیها استان گلستان باشه بهتر.ممنونKhansariha (8)
فکر کنم ترجیحا درستKhansariha (226).460هم خوبه
خریدار تفنگ دولول سوار اکار دولتی شیرنی هم واسه فروشنده میدم
(2014-07-22 07:07 PM)rezaff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار تفنگ دولول سوار اکار دولتی شیرنی هم واسه فروشنده میدم

سلام دوست عزیز.متاسفانه اکار دولتی دیگه خیلی نایاب شده.من خودم نزدیک به یک سال هست دنبالشم به خیلی جا ها سفارش کردم ولی به جایی نرسیدم حالا هم تصمیم دارم ازادشو بخرم از من میشنوی دنبالش نرو فقط وقتت تلف میشه.
خدمت دوستان سلام،Khansariha (48)
من به یکعدد دوربین اپتیما 32*9*3 آک نیاز دارم قابل توجه at44 سوارن
شماره تماس : 09123616971
سلام دوستان دنبال ساچمه ts22 میگردم اگرکسی سراغ داره لطفا آمار بدهKhansariha (8)
لینک مرجع