انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
واشر سر لوله کرال کسی سراغ داره؟
(2013-10-25 10:32 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واشر سر لوله؟
منظورت همون اورینگ کوچیک رو میگی؟
من برا 45 خودم خریدم دونه ای 500 تومن....همه جا گیر میاد که

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
(2013-10-25 10:52 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-25 10:32 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واشر سر لوله؟

آره منظورم همونیه ک تو محل ساچمه گذاریه
(2013-10-25 11:37 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-25 10:52 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واشر سر لوله؟

آره منظورم همونیه ک تو محل ساچمه گذاریه

اونو همه اسلحه بادی فروشی ها دارن که...

واس هر تفنگی با هم فرق دارن؟مثلا به کرال فقط مال کرال میخوره؟
(2013-10-25 11:57 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واس هر تفنگی با هم فرق دارن؟مثلا به کرال فقط مال کرال میخوره؟

فکر نکنم....سایز همشون به هم می خوره

نه داداش فرقی نمیکنه.تو ابزار فروشی ها هم میتونی اورینگ سایز دلخواهتو پیدا کنی
سلام خدمت دوستان گرامی
پدر من 1 تک لول 82 ایا دارد که فنر پران ان ضعیف شده و پوکه را پرت نمی کند. فکر کنم سن اسلحه حدود 40 است ولی سالم است. می خواستم بدانم کسی از دوستان می تواند من را برای خرید این فنر حتما اصلی راهنمایی کند چون از مشهد گرفتیم بعد از مدتی فنز از کار افتاد. من دنبال جنس اصلی فنر پران هستم
ممنون از وقت و پاسخ شما
خریدار ایرفروس کندور (گان پاور ss ) تمیز با و بدونه تلمبه
به نام الله

سلام دوستان

نمیدونم اینجا جاش هست یا خیر . اما کسی از دوستان فیلم باز و بسته کردن کامل at44 10 رو داره ؟ نمیخوام بصورت انیمیشن باشه . فیلم باشه . من کوف تر شک ن ندارم و اگه دوستان میتونن جایی برام آپ کنند ممنون میشم .

Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع