انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قیمت 47 تومنی کولیس مال چند ماه پیشه....خدا کنه هنوز همون قیمت باشه...میپرسم خبر میدم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
(2014-02-01 10:18 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یونیک عزیز اگر دنبال گیج 2.5 سانت فابریک هستید متاسفانه تو بازار با این فشار نیست مگه کسی گیج یدک هاتسان رو از ترکیه براتون بیاره
من براي تلمبه ايرمستر ميخوام نه براي تفنگ!

(2014-02-01 10:10 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اینجا 20 نمونه گیج هست 200-250 300 و ساده و روغنی و... کدوم به تلنبه شما میخوره
در ضمن همون 300 بار اکسیزن که گفتین تو شهرتون هست مگخ چه مشکلی داره؟
315 بار مخصوص سيلندرهاي اكسيژن دو مشكل داشتند:1-تابلويي نبودند يعني از بالا ووقت تلمبه زدن قابل رويت نبودن واز روبرو ميبايست ديدشون
2-رزوه هاش فرق داشت.پيچش بزرگتر بود

اگه اندازه پيچ ونوع رزوه رو بدم به يه تراشكار برام بگه ميتونيد برام تهيه كنيد؟
داداش اگه خیلی عجله نداری خود گیج رو بفرست بیاد اصفهان اگه بتونم حتما واست تهیه میکنم
حتی میشه یه گیج دیگه خرید و داد تراشکار رزوه رو اونجور که میخواین بزنه ولی گرون میشه چون 2 تا پول خرج میشه
البته گیج روی at خودش خیلی دقیقه اینو گفتم که اگر نخواستین هزینه کنیید بازم کارتون رو راه میندازه
رزوه های همه گیج ها یک نوع هستند چه اکسیژن چه ازت چه هوا. فقط گیج های کوچیک یه سایز رزوشون ریزتر هست که اونم تبدیلش به بزرگ تو بازار هست.
سلام دوستان
دنبال ى beretta cx4 ميگردم كسى سراق داره قيمت مناسب
ممنون
دوستان کسی اطلاع داره رنج فایندر لئوپولد rx3کجا موجود دارند؟اگر قیمت هم بدین ممنون میشم
(2014-02-01 12:15 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-01 12:13 PM)majidmirnejad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ينده ...

اینجا واسه اینه که بگید چی میخواید
نه اینکه بگید چی رو نمیخواید
تاپیک فروش جداگانه ست و قوانین خودش رو داره

ماشالله اينجا همه هم ناظم هستن هم مدير
حالا يه اشتباهي شده بود
(2014-02-02 04:46 PM)majidmirnejad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-01 12:15 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-01 12:13 PM)majidmirnejad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ينده ...

اینجا واسه اینه که بگید چی میخواید
نه اینکه بگید چی رو نمیخواید
تاپیک فروش جداگانه ست و قوانین خودش رو داره

ماشالله اينجا همه هم ناظم هستن هم مدير
حالا يه اشتباهي شده بود
در این سایت همه سعی بر برقراری نظم هستند.
شما بهتره دقیق تر قوانین سایت رو مطالعه کنید
پست غبلی اشتباه شد خخخ
در این سایت همه نیازمند برقرای نظم هستند تا بشه از تمام امکانات سایت استفاده کرد.
شما بهتره دقیق تر قوانین سایت رو مطالعه کنید
البته غبلی یعنی خیلی قبل ....
(2014-02-02 01:16 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی اطلاع داره رنج فایندر لئوپولد rx3کجا موجود دارند؟اگر قیمت هم بدین ممنون میشم

برادر گرامی
این مدل را ندیدم تا آلان ولی یه بوشنل اسپورت 850 دیدم 2012 زده روش ساخت چین تحت لیسانس آمریکا فکر کنم خب باشه
قیمت حدود 1 تومان بود فکر کنمKhansariha (172)
خریدار 1 عدد وایراخ 100 اف اس بی 12 خان ورژن جدید اکبند 5.5 هستم البته با قیمت مناسب .
لینک مرجع