انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-07 02:51 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی دوپایه سراغ داره اصل و گرون نمیخوام

من چند روز پیش یه مدل دیدم که روی لوله سوار میشد و قیمتش 120 تومان بود .
فردوسی پاساژ اول تهش یه مغازه هست اسم فروشنده هم عماد هست .
راستش من روی لوله دستمال هم با احتیاط میکشم پایه که جای خودشو داره.

ممنون و متشکر
(2013-06-30 06:57 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دنبال ساچمه گاموپروهانتر (در صورت وجود گامو پرومگنوم با کیفیت خوب) هستم ، برای سلاح دیانا 35 کالیبر 5.5
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ساچمه پرومگنوم رو تهران فردوسی بعضیا 10 و بعضیا 11 میفروشن که اصل از تقلبی کاملاً مشخصه. اصلها داخلش براقه و پلیسه نداره و روی جعبش عکس تیرانداز حک شده نه برچسب کاغذی.
(2013-07-07 11:40 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من روی لوله دستمال هم با احتیاط میکشم پایه که جای خودشو داره.

ممنون و متشکر

دوپایه هایی که به محل نصب دو پایه در بچه قنداق وصل میشند قیمتشون بالای 300 تومان هست .مگر اینکه دستساز خودتون درست کنید .
نیازمند دیانا 34 کالیبر 4.5 دسته 2 یا اک
(2013-07-08 10:19 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداشي تهران آك ندارن؟واجب شد فردا برم برات بگردم ببينم دارن يا نه اما يه 36آكبند 35 آكبند و35كلاسيك آكبند كه قنداق قشنگي داره 45آكبند 470آكبند پنتر31جديدا استتار آكبند و وايرخ 80آكبند تو ويترين هست اما34روتوجه نكردم فردا برات سوال ميكنم
دوستان چند وقت پیش یک کوله دست یکی از هم سفرها دیدم که خیلی پسندیدم.ایشون از کمرک تهیه کرده بودند.این کوله حمله نظامیان آمریکایی هست و مال حدود 30 40 سال پیش.تاریخها بر میگشت به 1970
تمام متعلقات از قبیل قمقمه مخصوص با ظرف و غیره رو داشت.رفتم گمرک دنبالش ولی اون آدرس دیگه جمع شده و نداشتند.چیز جالبی بود مخصوصا برای مصرف من.جای زیادی نداشت ولی همه چیز روش بسته میشد.مثلا ضامن رها سازی داشت که در یک لحظه کوله رو کلا آزاد میکرد.تمام کوله خروجی آب داشت.
خلاصه کلام اینکه من نتونستم پیدا کنم.اگر دوستان جایی دیدن که سر حالش بود یه خبر به من بدهند
اینم عکسها.فقط ببخشید دیگه لوازم روش آویزون بود من عکس گرفتم
[تصویر: 13733150491.jpg]
[تصویر: 13733150502.jpg]
بهترین کوله هارو شرکت دیوتر میزنه امکانات زیادی داره البته پولشم...Khansariha (8)
شاید بدردتون بخوره دیوتر سرچ کنین تو نت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-08 11:43 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-08 10:19 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداشي تهران آك ندارن؟واجب شد فردا برم برات بگردم ببينم دارن يا نه اما يه 36آكبند 35 آكبند و35كلاسيك آكبند كه قنداق قشنگي داره 45آكبند 470آكبند پنتر31جديدا استتار آكبند و وايرخ 80آكبند تو ويترين هست اما34روتوجه نكردم فردا برات سوال ميكنم

هست ولی وقت نکردم برم مشغول کار و گرفتاری هستم و منتظر یکی از دوستان که باهاش برم

نه فقط 34 میخوام

عکس و قیمت از 35 کلاسیک و 31 پنتر جدید برام میگیریKhansariha (8)
(2013-07-07 11:57 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-30 06:57 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دنبال ساچمه گاموپروهانتر (در صورت وجود گامو پرومگنوم با کیفیت خوب) هستم ، برای سلاح دیانا 35 کالیبر 5.5
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ساچمه پرومگنوم رو تهران فردوسی بعضیا 10 و بعضیا 11 میفروشن که اصل از تقلبی کاملاً مشخصه. اصلها داخلش براقه و پلیسه نداره و روی جعبش عکس تیرانداز حک شده نه برچسب کاغذی.

دوست عزيز با سلام
اگر به سايت خود گامو دقت كنيد تمام ساچمه هاي جديد روي قوطيشون برچسب دارن
كه احتمالاً براي كاهش هزينه توليد اين كار رو دارن انجام ميدن
به اين آدرس توجه كنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع