انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-09-08 12:03 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان کسی قنداق نخجیر یک فابریکی داره یا جایی میشناسه داشته باشن اطلاع بده
سپاس

قنداق فابریک خودش که بدرد نمیخوره باید اصلاح بشه زاویه مبل قنداق خیلی کمه . شما فکر یه قنداق ساخته شده باش .
عزيزان سلام من قنداق...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(2015-09-08 04:53 AM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-08 12:03 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان کسی قنداق نخجیر یک فابریکی داره یا جایی میشناسه داشته باشن اطلاع بده
سپاس

قنداق فابریک خودش که بدرد نمیخوره باید اصلاح بشه زاویه مبل قنداق خیلی کمه . شما فکر یه قنداق ساخته شده باش .

بله حق با شماست همه میدونن قنداق فابریکی نخجیر نه چوب خوبی داره نه زاویه و اندازه مناسب،داستان چیزه دیگریست،نمیدونم نمایندگی پیروزی هنوز فعال هست که از اونجا بشه تهیه کرد یا نه!!!
(2015-09-08 10:40 AM)HOBARE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيزان سلام من قنداق...

دوست عزیز اگر موردی برای فروش دارید لطفا با مدیران هماهنگ کنید.
بله بله چشم من معذرت ميخوام

سلام یدون

دوست عزیز
برای فروش باید با مسئول فروش سایت آقا سهیل هماهنگ کنید
سلام دوستان کسی تفنگ bsa بوکانیر 5.5 اکبند خوش قیمت سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدینKhansariha (48)
باسلام دوستان قصد خرید at44 یاbt65 درحداک دارم.بصورت توافقی .گارانتی دارباشه
(2015-09-09 06:09 PM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تفنگ bsa بوکانیر 5.5 اکبند خوش قیمت سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدینKhansariha (48)

با قیمت ۲۱۰۰ هست اگه به کارتون میاد پ.خ بدین شماره بدم تهیه کنید
up
سلام دوستان قصد خرید at44 یاbt65 درحداک دارم.بصورت توافقی .گارانتی دارباشه
لینک مرجع