انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-25 02:36 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-24 05:02 PM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-24 01:00 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...دوستان کسی سوماترا 2500 سی سی آک و یا اسلحه سامیانگ آک سراغ نداره؟

فردوسی یه جا داشت من پرسیدم سوماترا 2500 که گفت 4300
البته اگه منظورت تو شیراز نبود دادا

سلام...داداش اسلحش آک بود؟؟؟...شما دیدینش و براندازش کردید یا از تو ویترین فقط دیدیش؟؟؟؟

راستی یه شماره از فروشنده دارین به من بدید؟؟؟؟

من تو ویترین دیدم داشت اک بودش البته من فکر کنم 2 یا3 هفته پیش دیدم
اما چندتا داشت پس الانم باید داشته باشه
اینم شمارشه 33903605-021 و 2083263 -0912
آدرسشم فردوسی روبروی خیابان سرهنگ سخایی پلاک 141
قیمتشم به نظرم بالا میگه باز باید تو فردوسی بگردی تا ارزون تر پیدا کنی دادا
باسلام به همه دوستان اهل شکار وطبیعت گردی وتیرو تفنگ طاعات وعبادات تون انشاالله قبول درگاه ایزد منان قرار گرفته باشه کسی قیمت دو پایه برنو دو تکه مارک هریس رو داره منتظر اخبار از دوستان هستم با تشکر Khansariha (256)
به این تاپیک مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

شدیدا نیازمند به یک عدد pcp کالیبر 4.5 هستم اگر کسی جایی سراغ داره بهم یه خبری بده.......

بودجه هم تا 2.5 برا تفنگ
احیانا اگر کسی دیسکاوری یا هاتسان سراغ داشته باشه که خیلی خوبه .....
(2013-07-26 09:26 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

شدیدا نیازمند به یک عدد pcp کالیبر 4.5 هستم اگر کسی جایی سراغ داره بهم یه خبری بده.......

بودجه هم تا 2.5 برا تفنگ

جواد جان شیراز یه دونه دیسکاوری دست دوم بود با دوربین و کپسول و رابط شارژ میداد 3500 حدودا.....

کالیبرش یادم نیست.....فردا عصر دارم با بچه ها میرم بازار ....

براتون سراغش رو میگیرم
(2013-07-26 09:59 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-26 09:26 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

بودجه هم تا 2.5 برا تفنگ

جواد جان شیراز یه دونه دیسکاوری دست دوم بود با دوربین و کپسول و رابط شارژ میداد 3500 حدودا.....

کالیبرش یادم نیست.....فردا عصر دارم با بچه ها میرم بازار ....

براتون سراغش رو میگیرم
اسی جون ببین بدون لوازم هم میده یا نه اخه دوربین دارم کپسولم بدردم نمیخوره اینجا(تلمبه باید بگیرم)و لوازم هم نمیخام .....
فقط تفنگ خالی رو میخام.....
خیلی گلی در ضمن دستت درد نکنهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
طاعات و عباداتتون قبول
من دنبال یه 52 دیانا 5.5 هستم 33 درصد زیر قیمت فردوسی تهران سالم تر و تمیز مورد قبول اساتید سایت مانند آقا سهیل آقا مسیح
متشکرمKhansariha (8)
jsb exact 15.89 gr 500 pcs Khansariha (399)
با سلام . دوست عزیز شهسوار جی اس بی که آمار خریدنش رو دادید چند روزیه تو تهران اومده به قیمت 110 هزار. که البته شاید با چونه زدن بشه تخفیف گرفت.
دوستان عزیز کسی AR6 یا رین استورم آکبند یا در حد آکبند سراغ نداره ؟
لینک مرجع