انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون اقا بهروز، دروسته مادگی مارادور با مادگی که داخل بازار هست از نظر اندازه متفاوت هستن منم همین مادگی داخل بازاریو میخوام چون کپسول کامپوزیت من نری سرخود داشت باید مادگی بازاری بهش بخوره. تهران راحت میشه پیدا کرد ولی فعلا مسیرم اون ور نمیخوره گفتم شاید دوستان برای فروش داشته باشن یا قابل تهیه باشه براشونKhansariha (8)
(2014-05-05 07:30 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امینKhansariha (8)
این نوع مادگی شارژ پنوماتیکی رو بنام رابط foster female adapter میشناسند( رابط مادگی فوستر)
کمیاب هست ولی در راسته فروش ابزار دقیق پنوماتیکی لاله زار و سعدی احتمالآ پیدا بشه
موقع خرید هم حتمآ با کوپل نری چک کنید بعد بخریدچون خیلی حساس هست
[تصویر: 41ciRWoeXGL.jpg]
بهروز جان قصه گشتم نبود ، نگرد نیست خخخخخخخ Khansariha (48)
من سال گذشته نمونه بدست و گاهی تفنگ بدست تمام راسته بازار و لوازم اتصالات پناماتیک را گشتم چنین سایزی را ندارند حتی پیشنهاد دادند از مدلی که خودشان دارند استفاده کنم یعنی نری کوپل را از مخزن باز کنم و با تغییراتی روی مخزن ببندم (قیمت 100 و کمی بزرگتر بود ) که من قبول نکردم یکبار هم چندتا دونه ساخت وطنی و کار یکی از بچه های ایرگانزی بازار در مغازه آقا حمید دهقان برای فروش دیدم که اونم پارسال 80 میداد و سه تا چهارتائی هم بیشتر نبود که اونم تمام کرد (کیفیت متوسطی داشت) Khansariha (214)
البته من برای خودم داشتم و یکی دیگه برای کپسول میخواستم بلاخره فابریک گیر آوردم که اونم چندی پیش قسمت و نصیب یکی از بچه های انجمن شد Khansariha (8)
خریدار والتر 1250قیمت مناسب
(2014-05-05 07:57 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اقا بهروز، دروسته مادگی مارادور با مادگی که داخل بازار هست از نظر اندازه متفاوت هستن منم همین مادگی داخل بازاریو میخوام چون کپسول کامپوزیت من نری سرخود داشت باید مادگی بازاری بهش بخوره. تهران راحت میشه پیدا کرد ولی فعلا مسیرم اون ور نمیخوره گفتم شاید دوستان برای فروش داشته باشن یا قابل تهیه باشه براشونKhansariha (8)
امین جان اگه گیر نیاوردین به راحتی میشه براش ساخت چیز خواصی نیست.
ممنون مسیح جان تونستم پیدا کنم تو سعدی جنوبی پاساژ صفا بود اگه دروست گفته باشم. گفتن سایز بندی مختلف داره باید نری بیاری تست کنی بعد ببری دونه ای 25تومن.
ولی مشکل اینجاست مسیرم اون ور نمیخوره اصلا. از تعرف دیگهم خیلی عجله دارم!
اوکی با دوستان تهرانی هماهنگ کن براتون تهیه میکنند..
درود دوستان... Khansariha (8)
دوپایه های UTG رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ تو فردوسی پیدا میشه؟ دوستان اگه میدونن و آدرس بدن خیلی ممنون میشم...
اگه حدود قیمتی رو هم بفرمایید خیلی خیلی ممنون میشم...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته این مدل مدنظرم هست با قیمت جهانی حدود ۲۵ دلار :

UTG Tactical OP-2 TL-BP88 Bipod
[تصویر: 13993751611.jpg]

دوستان جمیعا خسته نباشید بنده قصد دارم یک عدد لوله 58 cm کاملا سالم bt - 65 اصلاح و تابگیری شده رو با یک عدد لوله at - 44 s10 ( معمولی ) تعویض کنم هیچی هم سر نمیخوام فقط لوله مورد نیاز حتما به شرط تست و سلامت باید باشه و با بور اسکوپ تست میکنم و تفنگ های مدل بالا در اولویت هستند
در ضمن برای دوستانی که شاید سوالی براشون پیش بیاد که چرا ؟؟؟ برای اینکه بنده اصلا دنبال قدرت نیستم و 40 الی 43 ژول از سرم هم زیاده و چون طول لوله at کمتر هست این قدرت رو با راندمان بالاتری میتونم بگیرم در ضمن چون ممکن بود لوله 58 cm بدرد کسی بخوره این پیشنهاد رو دادم در غیر اینصورت همون رو کوتاه میکردم
اگر از دوستان at بدست کسی قصد لانگ کردن تفنگش رو داشت بنده در خدمتم

موفق و سربند باشید
(2014-05-06 02:25 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوپایه های UTG رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ تو فردوسی پیدا میشه؟ دوستان اگه میدونن و آدرس بدن خیلی ممنون میشم...

فروشگاهاي لوازم شكار دارن شبيه اين ، برندشونو نميدونم( اصولا همشون چيني هستن ) ولي قيمتاشون بين ١٨٠-٢٣٠ هزار تومنه ...
(2014-05-06 02:25 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمونه همین 2 پایه رو از اقا پدرام 190 تومن خریداری کردم Khansariha (8)
عکس تفنگ همراه 2پایه در تاپیک مارادور هست
Khansariha (8)
لینک مرجع