انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران :

سلام دوستان وقت شما بخیر. من در جستجوی(خخخخخخ) یک عدد دوربین لیپرز 4*16*40 یا سنتر آک قدیمی هستم. اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم. یا علی
لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه تو خصوصی مرحمت(خخخخخ) کنه ممنون.
(2016-08-30 12:13 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم انجمن بنچ رست و فیلدتارگت ایران :

خیلی ممنون

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام دوستان وقت بخیر. کسی می دونه کجا تفنگ کرال پانچر مگا آک پیدا میشه؟ کدوم فروشگاه؟ ممنون
دنبال دوربین 24*6 روسی اورجینال هستم
سلام به همه.
ی دست کامل اورینگ بی اس آ بوکانیر و لازم دارم دوستان اگه کسی داره اطلاع بده یا شیراز سراغ دارند ممنون میشم.یا اصلی یا وایتون ممنون.
سلام دوستانKhansariha (8)
خریدار رنجر ۸۰ قنداق چوبی کالیبر ۴.۵ در حد آک هستم. دوستان کسی واسه فروش داره پیام خصوصی بده.
با تشکر.
سلام دوستانKhansariha (8)
خریدار رنجر ۸۰ قنداق چوبی کالیبر ۴.۵ در حد آک هستم. دوستان کسی واسه فروش داره پیام خصوصی بده.
با تشکر.
(2016-09-03 08:06 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.
ی دست کامل اورینگ بی اس آ بوکانیر و لازم دارم دوستان اگه کسی داره اطلاع بده یا شیراز سراغ دارند ممنون میشم.یا اصلی یا وایتون ممنون.

سلام دوست عزیز رفیقم فروشگاه لوازم شکار داره چون خودشم بوکانیر داره چند دست اورینگ خریده تو مغازه داره.
نمی دونم چند میده یا ایکه اصله یا بدل اگه حتما میخواهین بگین ازش قیمت میگیرم اگه شد واستون ارسال میکنم
من خوزستان هستم
دوستان دنبال دیانا P1000 یا BSA R10 کالیبر 5.5 بصورت دست دو تمیز و خوش قیمت هستم .کسی سراغ داشت به من پیغام بده .Khansariha (8)
(2016-09-05 06:07 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دنبال دیانا P1000 یا BSA R10 کالیبر 5.5 بصورت دست دو تمیز و خوش قیمت هستم .کسی سراغ داشت به من پیغام بده .Khansariha (8)
سلام Khansariha (8)
تو نت داشتم یه سرچی میکردم یکی واسه فروش گذاشته. میخوای یه تماس بگیر ببین چطوره.
لینک مرجع