انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيازمند امار اين سلاح حتما لول 76 حتما gun pod دارKhansariha (8) حتما صفر
کسی رد دات واسه فروش داره
(2015-06-26 11:41 AM)m.movahed202 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی رد دات واسه فروش داره

سلام Khansariha (8)
یابان کمپ رد دات آورده واسه فروش
قیمت هاشم خوبه ولی کیفیتشو نمیدونم.
اینم لینکش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نمونه که من میخوام داره زده 390 هزار تومن در حالی که قیمت واقعی اون حدود 40 دلار هست
خیلی گرون میده
مدل 390 هزار تومانی ظاهرا تو آمازون 179 دلار و تو علی اکسپرس 142 دلار هست شما کجا 40 دلاریشو دیدید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسته عزیز وقتی قیمت جهانی بالای ۱۵۰$ باشه حولوحش ۱ میلیون قیمت داره مگر اینکه با عرض دولتی و بدون گمرکی بیاد
دوستان سلام Khansariha (8)
دنبال یه رست خوب هستم. شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید که امکانات کاملتری داشته باشه؟ و... از کجا باید تهیه کنم؟
ممنونKhansariha (8)
سلام خود بچه های سایت اقا سعید ازادیان می سازن باهاشون هماهنگ کنید کار بری viper22 فکر کنمKhansariha (8)
نیازمند مگسک جلو ، دیانا 52
(2015-06-26 02:23 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام Khansariha (8)
دنبال یه رست خوب هستم. شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید که امکانات کاملتری داشته باشه؟ و... از کجا باید تهیه کنم؟
ممنونKhansariha (8)

منم دمبالش بودم

مارك mtm رو خيلي ميپسندم

قيمتش تو تهران 500 600 بود

سيد داري خودتو واسه دوره همي جمعه اماده ميكني؟
لینک مرجع