انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-07-05 12:58 PM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند دوربین سنتر پوینت 9-3 دست دو تمیز هستم با قیمت مناسب
Khansariha (226)
(2014-07-14 10:51 AM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-05 12:58 PM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند دوربین سنتر پوینت 9-3 دست دو تمیز هستم با قیمت مناسب
Khansariha (226)

با سلام و قبولی طاعات و عبادات همه دوستان
الان که تو سایت دوربین های خوبی برای فروش هست هم متنوع وهم مناسب .
با سلام :
خریدار لوله 5.5 مگنوم 1000 (چینی)
در درجه دوم لوله 5.5 سالم ( حالا هر مارکی شد )
میدونم بعضی از دوستان قبل از من این درخواست رو داشتن اینکه پیدا کردن یا نه نمیدونم ،حالا من میخوام چون آرزو بر جوانان عیب نیست !!!!!!!!!!!!!!!
لوله دیانا 52 کالیبر 5.5 متصل به سیلندر ( برای اثبات اصالت لوله) کاملا سالم و تمیز یکی از دوستان دارند اگه تمایل به خرید داشتین با من هماهنگ کنید .
دوستان خریدار دوربین سنتر یا لیپرز با زوم 16 زیرلاک دار و تاکتیکال دست دو هستم
(2014-07-14 01:26 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
میدونم بعضی از دوستان قبل از من این درخواست رو داشتن اینکه پیدا کردن یا نه نمیدونم ،حالا من میخوام چون آرزو بر جوانان عیب نیست !!!!!!!!!!!!!!!

ما که به دنبال لوله برا پی سی پی پیر شدیم

شما اگر یافتی ما رو هم دریاب

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
(2014-07-14 01:26 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
یه زمانی این مگنوم ها با دو لول 4.5 و 5.5 فروخته میشدسال 89 تونمایشگاه تهران که اینجوری بود.باید یه فراخوان بزنی کسانی که ازین مدل خریدن و لول 5.5 رو لازم ندارن لولشون رو به بالاترین قیمت به فروش بذارن.Khansariha (214)
سلام
ما هنوز در پی دیانا 50 هستیم کسی نبود خبری بده از این اسلحه به خدا پیر شدمKhansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
اقا یعنی تو ایران به این گندگی کسی یه 50 تمیز سراغ ندارهKhansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (135)Khansariha (135)
(2014-07-16 06:57 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یعنی تو ایران به این گندگی کسی یه 50 تمیز سراغ ندارهKhansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (77)Khansariha (135)Khansariha (135)
دوست عزیزKhansariha (8)
whitewolf
چیزی که شما دنبالش هستید یکی از تروفی های دنیای فنری هست و فکر نکنید که فقط شما دنبالشیدKhansariha (399)
خیلی ها فقط برای اینکه به دیوار نصبش کنند و یا تو قفسه تفنگشون بزارن بعد بهش زل بزنند دنبالش هستند
در هر حال عاقبت جوینده یابنده است انشالله که پیدا میکنید
خواهشآ مارو بی نصیب نزارید و عکس ازش ببینیمKhansariha (214)
لینک مرجع