انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام قنداق بالبپ at44 کسی سراغ نداره؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
سلام دوستان .خریدار دیانا ۵۴ در حد اک هستم.به این شماره پیام بدین .سپاسگزارم.09385491606 حسینی
سلام.دوستان نیازمند ساچمه جی اس بی 18 گرین.کد2.سال 2014/کسی از دوستان اگر داشت ممنون میشم خصوصی اعلام کنهKhansariha (8)
نیازمند رابط شارژ برای بیلزارد وat44هستم؛البته انتهای رابط
رزوه نباشه،بلکه حالت کوپلینگی باشه وبصورت نرگی؛به مادگی تلمبه جفت بشه
[تصویر: fghhs4r87dot.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس قبلی درست نشد بفرستم؛ببخشید
سلام
درپوش بالایی مخزن 44at کسی سراغ نداره ،اون قسمتی که واسه پر کردن مخزن هست ،میخوام ببندم سر مخزن p1000 ،این باز و بسته کردن مخزن نابودم کرده
مخزن p1000 هم کسی سراغ داشته باشه خریدارم
(2016-06-04 01:25 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
درپوش بالایی مخزن 44at کسی سراغ نداره ،اون قسمتی که واسه پر کردن مخزن هست ،میخوام ببندم سر مخزن p1000 ،این باز و بسته کردن مخزن نابودم کرده
مخزن p1000 هم کسی سراغ داشته باشه خریدارم

سلام اقا کیوانKhansariha (8)
درپوش سر رو میتونی از ذکر علی تهیه کنی
تانک پی هزارم طبیعت نو داشت یه زمانی.
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک عضو تازه وارد توی این سایت هستم و اگر خدا بخواد و شما کمک کنید، یه عضو تازه وارد در جمع پی سی پی سوارها
البته خدارو شکر تیر اندازی رو از پدرم و تو همون کودکی یاد گرفتم و با این مباحث غریبه نیستم.
بگذریم و بریم سر اصل مطلب، بنده یه هاتسان گالاتیان دسته چوبی سوراخدار دست دو میخوام که ترجیحا کارابین نباشه، چون تازه دارم پی سی پی میگیرم لوازمش هم اگر بود و سر قیمتش کنار بیایم میخوام.
لطفا تفنگ و از لوازم جدا قیمت بدید، ممنونتون میشم
امیدوارم اینجا منم به خواستم برسم، البته اگر خیر باشه
پیشاپیش ممنونم ازتون
یاعلی
دوستان شما که جواب ندادید ولی یدونه پیدا کردم، بی زحمت اگر اطلاع دارید یه قیمت بدید ببینم چند بخرم خوبه، دست دومه

واااا، اینجا عکس چجوری باید آپ کرد؟!
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست عزيز*قيمت رو چند گفته؟.وسايل همراهش چيه و قيمت؟.حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)
دوستان آدری جایی رو ندارید که مخزن کندور ۷۰۰ یاو۱۱۰۰ccداشته باشه؟
لینک مرجع