انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام یک پایه دوربین یک تکه دارم اگر خواستی در خدمتم
سلام دوست عزیز قیمت وعکس برام پیام خصوصی ارسال کنید ممنون میشم.
(2015-01-07 05:06 PM)farshadkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب
خریدار فوری at-44 یا bt65
به قیمت مناسب و یعنی کمی بالاتر از قیمتی که مغازه دار میخره
خط و خش هم داشته باشه مهم نیست فقط کم کار باشه و بدون عیبو نقص

آقا کسی موردی سراغ نداره؟
منصفانه باشه قیمتش؟
دوست عزیز به نظر من باتوجه به کاهش قیمت ای اک بخرید بهتره خیالتون هم راحتر بابت خرابی قطعه.
(2015-01-08 12:47 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز قیمت وعکس برام پیام خصوصی ارسال کنید ممنون میشم.

سلام دوست گرامی قیمت که مجانی بدرد من نخورد چون کوتاه بود شاید بدرد شما بخوره Khansariha (8)
سلام آقا مهدیا عزیز شما لطف دارید وممنون از همکاریتون.
عرض سلام
نیازمند فشنگ ساچمه زنی استرلینگ (ساچمه ) با قیمت مناسب .لطفا پ.خ دهید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به دوستان/خریدار تفنگ فنری دست دوم تمیز و ساچمه زنی/دوستان اگه کسی سراغ داشت ممنون میشم خبر بدیدKhansariha (8)
(2015-01-08 03:15 PM)farshadkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-07 05:06 PM)farshadkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب
خریدار فوری at-44 یا bt65
به قیمت مناسب و یعنی کمی بالاتر از قیمتی که مغازه دار میخره
خط و خش هم داشته باشه مهم نیست فقط کم کار باشه و بدون عیبو نقص

آقا کسی موردی سراغ نداره؟
منصفانه باشه قیمتش؟
منم یک هفته هست دنبال atمیگردم ولی با توجه به قیمت ۱۳۰۰ الان این تفنگ با هارد کیس که حداقل ۲۰۰ تومن پول هارد کیس هم هست اگه ۱۱۰۰ قیمت خود تفنگ در نظر گرفته بشه بعیده کسی تفنگ کارکرده رو ۸۰۰-۹۰۰ بفروشه مگر اینکه یه مدتی قیمت به این روال باشه و قیمت به این صورت جا بیوفته
نيازمند يه 270 سال:khansariha (226):93 فابريك ميباشم
لینک مرجع