انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدا قوت
وينچستر ٢٧٠ يا ريمينگتون ٢٧٠ تو ايران حدودا چندن؟!
مرسي
(2017-09-23 12:08 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدا قوت
وينچستر ٢٧٠ يا ريمينگتون ٢٧٠ تو ايران حدودا چندن؟!
مرسي
40 تومن با بالا اگه سالم باشه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
دوستان سلام چطور میتونم شماره تماس آقا مسیح را پیدا کنم؟ اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. ممنون
مرسي
ان شاالله تو خواب ميبينم
با ٢٠ تمن نميشه اسلحه خوب گير اورد؟!
واسه فاصله بالاي ٥٠٠
مثلا cal 308
نخجير قيمتش خوبه ولي خيلي حرفاي ضد و نقيضي در موردش شنيدم
فك نكنم بتونه تو ٥٠٠ متر به بالا خودي نشون بده
خواهشا راهنماييم كنيد
مرسي
بیست میلیون؟چرا نتونید؟باید ببینید چی به دلتون میشینه،دوربین هر گلوله زنی رو هم میتونید برای اون فاصله تنظیم کنید،دوربین رو روی 500 صفر کنید حالا میخواد برنو کوتاه باشه میخواد بلند میخواد 270 یا هر تفنگ دیگه،من یه برنو بلند دارم از دقتش توی فاصله های دور خیلی راضی هستم،گلوله از 200 متر به بعد افت داره ولی با تنظیم دوربین جبرانش کردم،در ضمن بهترین و تمیزترین برنو بلند رو الان میتونید با دور و بر 9 تومن بخرید،سه چهارتومن از مابقی رو هم خرج یه دوربین پدر مادر دار کنیدKhansariha (8)
(2017-09-25 08:27 PM)Samoraee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام چطور میتونم شماره تماس آقا مسیح را پیدا کنم؟ اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. ممنون

دوست عزيز
آيدي تلگرام ايشون Esfahan_FieldTarget@ هست ميتونيد از اين طريق با ايشون در ارتباط باشيد
سلام آقا اسماعیل یک دنیا تشکر
سلام دوربین خوب برای وایرخ ۸۰ زیر۴۰۰ تومان چیه
(2017-09-26 06:15 PM)Buti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوربین خوب برای وایرخ ۸۰ زیر۴۰۰ تومان چیه

سلام.تاپیک مناسبی رو انتخاب نکردین ولی سنتر40*16-4من بستم سه ساله راضی هستم کاملا
سلام
خداقوت
دولول بغل بايكال قيمتش چنده؟!
دولول بغل بهتر چي پيشنهاد ميدين؟!
قيمت نو و كاركرده تميز
لینک مرجع