انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان . نیازمند کپسول 9 یا 11 لیتری فولادی هستیم .
سلم دوستان خریدار هارد کیس بالپاپ معمولی از این نمونه نو یا دست دوم فرقی نداره ممنونمKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود فراوان
نیازمند مخزن گالاتیان ( تیپ 1 ) هستم ، علت اینکه نوشتم تیپ 1 ، دقیقا نمیدونم مخزن همه گالاتیانها یک هست یا نه
(2014-11-24 02:40 AM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام/خریدار ساچمه جی اس بی 18 و هالوپوینت کالیبر 22Khansariha (8)

سلام/ ساچمه جی اس بی اصفهان موجود هست 85تومان
تعداد زیاد رول80
(2014-11-29 10:13 AM)MohammadNavigator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-24 02:40 AM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام/خریدار ساچمه جی اس بی 18 و هالوپوینت کالیبر 22Khansariha (8)

سلام/ ساچمه جی اس بی اصفهان موجود هست 85تومان
تعداد زیاد رول80
ساچمه JSB 18.13 gr رو فروشگاه آقالو و مرکزی به قیمت 70 تا 75هزار تومن عرضه می کنند.
سلام به دوستان
مگنوم 350 تمیز اگه بود اطلاع بدید ممنون میشم
سلام دوستان نیازمند at44 قنداق ساده هستم اگه کسی داره اطلاع بده ممنون میشم
سلام دوستان خریدار ای تی 44 معمولی در حد اک هستم .
دستگاه کریمپ اگه دوستان اضافه دارن یا میخوان بفروشن با هم کنار میایم لطفا بگین
سلام دوستان اگهکسی دولول سوار سار سیلماز یا کرال .واسه فروش داره.اطلاع بده.ممنونKhansariha (48)
لینک مرجع