انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دنبال ساچمه الماس استاندارد 5.5 هستم اگه دارید یا جایی سراغ دارید پیام بدید
باتشکر
طبق گفته شرکت وارد کننده ساچمه الماس به دلیل عدم استقبال از ساچمه ها واردات مجدد نداشتند . در هر صورت من هم همچنان در جستجوی الماس استاندارد 5.5 ...هر چند خیلی هم مورد مناسبی نیست ولی با 52 من هماهنگ بود
سلام دوستان یک قبضه پی سی پی والتر با لوازم در حد اک واقعی موجوده که برای یکی از دوستان هستش! دوستان اگه لطف کنن و قیمتش رو میدونن به من اطلاع بدن که قیمت خرید مناسبش چند هست؟
با سلام خدمت استادان عزیز میخواستم یک بادگیر پوکه بخرم میخواستم ببینم بهترین مارکش تویه ایران چیه و قیمتش چنده
مارک خاصی که نیست همشون ساخت ایرانه و کیفیتهای متفاوتی داره که از شکل هم تا حدود زیادی معلومه ولی در اصل همون قالب مهمترین قسمته قیمت هم واسه بادگیر تنها حدود ۷۰ ولی دستگاه ۳ کاره هم هست حدود ۱۰۰
البته خارجی قدیمی هم هست که معمولا استفاده شده و خیلی گرونه
با سلام به همه دوستان
کپسول فولادی 300 بار کاری ترجیحا 12 یا 9 لیتری اگه نبود 6 لیتری جایی سراغ ندارید؟
با سلام خدمت دوستان خریدار تلمبه کارکرده واسه پی سی پی هستم لطفا اگه کسی سراغ داره به من خبر بده ممنونKhansariha (8)
(2014-07-12 02:41 PM)tactirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان
کپسول فولادی 300 بار کاری ترجیحا 12 یا 9 لیتری اگه نبود 6 لیتری جایی سراغ ندارید؟

باسلام
داداش به آقا مسیح یک پیام بده برات اوکی میکنه میفرسته . اگه نشد خیابان فردوسی آقالو داره 6 لیتری اگه اشتباه نکنم 600 هزار بدون کیت .Khansariha (214)
با سلام خریدار بنجامین دیسکاوری و air arms s510 هستم البته در حد نو باشه و کم کارکرد کسی داشت خبر بده ممنون
با سلام
خریدار وایرخ 100 و یا یک پی سی پی در حد عالی می باشم با تشکر
لینک مرجع