انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-22 10:31 PM)Legionnaire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من تازه وارد هستم تو این سایت خوب . رضا هستم کوچک همتون . واقعآ سایت خوب از همه لحاظ

من دونبال یک قبضه اونیکس ویندی سیتی 2 مدل SB هستم برایه خرید , اگر کسی از دوستان گل این تفنگ رو برایه فروش داره

لطفآ اعلام کنه ممنون میشم

یا اگر کسی آشنا یا جایی میشناسه که مورد اطمینان هست ممنون میشم معرفی کنید

یک نکته در مورد این سایت که خیلی منو جذب کرد گرم بودن دوستان واقعآ گل این سایت و صمیمیتی بود که من تو این سایت دیدم

واقعآ سایت عالی و گرم و واقعآ نکته های ریزی ( در مورد شکار و تفنگ ) هست که همیه دوستان تو این سایت میدونن و واقعآ

واقعآ دوستان این سایت همه

اساتید مجرب و با معرفت و کارامدی هستند

در آخر هم اگه منو قابل میدونید , دوست خودتون بدونید

و شرمنده بخاطر پور چونگیKhansariha (226) Khansariha (256) Khansariha (8)Khansariha (48)

یا حق
دوست عزیز من دیروز فردوسی بودم ومغازه اقالو یکدونه ویندی ورژن 2مدل slکپسول کامپوزیت تو ویترینش داشت .البته فکرکنم دست دوم بود.قیمت نگرفتم.من اوانیکسهای ورژن2که وارد شدند اکثرا slدیدم
(2013-10-22 09:54 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از دوستان گلم
پیچ رو فابریک تهیه کردم به مبلغ 30 البته 5 تومن هزینه ارسالش شد
واشر 3 گل هنوز دستم نرسیده
فک نکنم 40 تومن قیمتش باشه
آخه واشر پیستون 30 تومنه
پس اون باید چیزی در حدود 10 تومن باشه
درست نمیگم دوستان؟
مرسی حمید جان بابت اطلاع رسانیتKhansariha (8)
10 تومن نیست تقریبا بین 20 تا 30 تومن قیمت داره.
من خودم تا حالا از پلی آمید چندتا ساختم به چند نفر هم دادم راضی بودن.
شما هم به نظرم خودت بساز.
(2013-10-22 11:50 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-22 10:31 PM)Legionnaire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من تازه وارد هستم تو این سایت خوب . رضا هستم کوچک همتون . واقعآ سایت خوب از همه لحاظ

من دونبال یک قبضه اونیکس ویندی سیتی 2 مدل SB هستم برایه خرید , اگر کسی از دوستان گل این تفنگ رو برایه فروش داره

لطفآ اعلام کنه ممنون میشم

یا اگر کسی آشنا یا جایی میشناسه که مورد اطمینان هست ممنون میشم معرفی کنید

یک نکته در مورد این سایت که خیلی منو جذب کرد گرم بودن دوستان واقعآ گل این سایت و صمیمیتی بود که من تو این سایت دیدم

واقعآ سایت عالی و گرم و واقعآ نکته های ریزی ( در مورد شکار و تفنگ ) هست که همیه دوستان تو این سایت میدونن و واقعآ

واقعآ دوستان این سایت همه

اساتید مجرب و با معرفت و کارامدی هستند

در آخر هم اگه منو قابل میدونید , دوست خودتون بدونید

و شرمنده بخاطر پور چونگیKhansariha (226) Khansariha (256) Khansariha (8)Khansariha (48)

یا حق
دوست عزیز من دیروز فردوسی بودم ومغازه اقالو یکدونه ویندی ورژن 2مدل slکپسول کامپوزیت تو ویترینش داشت .البته فکرکنم دست دوم بود.قیمت نگرفتم.من اوانیکسهای ورژن2که وارد شدند اکثرا slدیدم
خیلی خیلی ممنون دوست عزیزKhansariha (8)
با سلام دمت دوستان گلم
بنده نیازمند به پایه ثابت کننده اسلحه به میز هستم برای تنظیم دقیق دوربین...
از دوستان خواهشمندم اگه موردی دارن بهم پ خ کنن.ممنونKhansariha (8)
دوستان عزیز من دنبال قسمت ساچمه گذاری گامو رویال هستم همون قسمت استوانه ای شکل کسی میدونه کجا گیر میاد ؟؟
نیازمند واشر سرپیستون دیانا 27 اصلی هستم.(3عدد)
باسپاسKhansariha (8)
نیازمند واشر سر لوله کرال-واشر پیستون دیانا 27
(2013-10-25 03:52 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند واشر سرپیستون دیانا 27 اصلی هستم.(3عدد)
باسپاسKhansariha (8)

(2013-10-25 04:26 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند واشر سر لوله کرال-واشر پیستون دیانا 27

قیمتش 27 تومنه....Khansariha (8)
احسان جان اصل هستند؟
یعنی ابی روشن هستند یا تیره؟
اگه از اصل ها باشه منم میخوامKhansariha (8)
(2013-10-25 07:27 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان اصل هستند؟
یعنی ابی روشن هستند یا تیره؟
اگه از اصل ها باشه منم میخوامKhansariha (8)

قبلا برخی دوستان خریدندن از این مدل که میگم...فکر کنم آقا صابر بتونه کمکتون کنه در مورد مشخصاتش
لینک مرجع