انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ولی خدایی اگه یه جایی وجود داشت که بشد تفنگ بادی اقساطی خرید خیلیخوب بود.اگه کسی خواست تفنگش رو اقساطی بفروشه من در خدمتشم.
(2020-09-26 11:45 PM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی خدایی اگه یه جایی وجود داشت که بشد تفنگ بادی اقساطی خرید خیلیخوب بود.اگه کسی خواست تفنگش رو اقساطی بفروشه من در خدمتشم.

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . والا فروش اقساطی و با سود کم ( یا حتی بدون سود ) از ثبات قیمتها و ثبات اقتصادی کشورها سرچشمه میگیره . شما چنین ثباتی در ایران دیدی نه سلام جمیع اهالی شکار و تیراندازی " بلکه سلام جمیع ملت ایران رو بهش برسون Khansariha (256) . قیمتهایی که روز به روز بالا میره و بازاری که ثبات و حتی نظارتی براش وجود نداشته و نداره . الان حتی فروشگاههای بزرگ و کارمندی هم دیگه کم کم دارن فروش اقساطی رو حذف میکنن و چه برسه به فروشگاههای شخصی و افراد شخصی . حالا دلال و واسطه و زالوی بازار که عمری خورده و بُرده و به زالو صفتی و کسب مال با رانت و رشوه و سهمیه دولتی خو گرفته " که دیگه فکرش رو اصلا نکن ... حق نگهدار اساتید انجمن . Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام دوستان.
یکی دو ماه پی میخواستم پی سی پی بخرم.هر روز قیمتارو نگاه میکردم.قیمتا حسابی بالا رفته بود دعا میکردم دیگه ثابت بمونه و از این گرونتر نشه.یه مقدار پولی هم که جم کرده بودم که تفنگ بخرم گذاشتم داخل بورس تا هم ارزششون حفظ بشه هم یه مقدار سود کنم که زودتر بشه پولم جور شه و بتونم بخرم.Khansariha (399)
متاسفانه بورس که همه اطلاع داریم چی شد.از اصل پولمم کم شد و از اونور هم دوباره قیمتا سر به فلک کشید.Khansariha (226)
خدا شاهده دیگه افسرده شدم و نه قیمتارو نگاه میکنم نه به روی خودم میارم که میخواستم تفنگ بخرم از فکرشم امدم بیرون چون دیگه عمرا نمیتونم بخرم.Khansariha (226)
(2020-09-27 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
یکی دو ماه پی میخواستم پی سی پی بخرم.هر روز قیمتارو نگاه میکردم.قیمتا حسابی بالا رفته بود دعا میکردم دیگه ثابت بمونه و از این گرونتر نشه.یه مقدار پولی هم که جم کرده بودم که تفنگ بخرم گذاشتم داخل بورس تا هم ارزششون حفظ بشه هم یه مقدار سود کنم که زودتر بشه پولم جور شه و بتونم بخرم.Khansariha (399)
متاسفانه بورس که همه اطلاع داریم چی شد.از اصل پولمم کم شد و از اونور هم دوباره قیمتا سر به فلک کشید.Khansariha (226)
خدا شاهده دیگه افسرده شدم و نه قیمتارو نگاه میکنم نه به روی خودم میارم که میخواستم تفنگ بخرم از فکرشم امدم بیرون چون دیگه عمرا نمیتونم بخرم.Khansariha (226)

عجیب داریم سقوط میکنیم عجیب
وللا در مورد همین پی سی پی یادمه چند سال پیش زیاد اطلاعات کاملی نداشتم از پی سی پی و فکر میکردم دردسر اورینگ و لوازم داشته باشه یکی از دوستان که فروشگاه داره اصرار کرد بیا این کرال بریکر رو بردار 1300 خیلی خوبه و فلان و..اتفاقا تیر هم انداختم باهاش ولی نخریدم و گذشت چند ماهی و البته ذهنم درگیرش بود و سرچ و جستجو که چطوره و مشکلاتش چیه و یکم تحقیق کردم تو این تحقیقات رفت بالای 2 تومان و بعد بالای سه تومان و دیگه داشتم ناامید میشدم یروز دل رو زدم دریا و فکر کنم 3700 یا 800 خریدم تقریبا تو اوج گرونی بود حالا میبینم میگم وای همونجا این قیمت گرون بود حالا ببین چی شده
نمیدونم شاید سه سال دیگه باز ارزش پولمون کم و کمتر بشه قیمتهای الان ارزو بشه
کاش حداقل در اوردن این پول هم راحت بود همه اینا به کنار استرس برداشتنش و با سیبل رفتن بیابون و دو تا تیر انداختنش هم هست باز هر کسی که لباس نیرو انتظامی تنش باشه میتونه گیر بده و برات دردسر درست کنه.
ولی بدور از همه این مشکلات فعلا همین پی سی پی شده تفریح ما حداقل هزینه تیر نداره و میشه یروز بری 50 تا تیر بندازی به سیبل و لذتش رو ببری و برگردی خونه
کاش یروز همه ما بتونیم گلوله زن رو ببریم و 50 تا تیر بندازیم و برگردیم تا یماه از لحاظ روحی ارضا بشیم
ایا میشه؟
یعنی امکان داره؟اینا ارزو شده دیگه برامون
سلام به همه عزیزان
درباره این افزایش قیمت سلاح ها که بحثش پیش اومد اتفاقا من هم مورد مشابه به آنچه که دوستان گفتند رو تجربه کردم ( تقریبا همه تجربه کردند! ). یعنی طوری قیمتش فراتر از حد انتظار من شده که اگر روزی چنین پولی برای خریدش داشته باشم و بتونم خودم رو متقاعد کنم که این پول رو برای تفنگ پرداخت کنم ( اینم خودش مسئله ی مهمی هست ) قطعا توقع دارم که تفنگه هر روز صبح بلند شه و بره نانوایی برای من نان بربری بخره.[تصویر: khansariha%20(399).gif]
چی میشه گفت... امیدوارم همه به آرزو هاشون برسند.
ببخشید ارسالم خارج از موضوع تاپیک بود، چنانچه تصمیم مدیران عزیز بر حذف پست خارج از موضوع باشه میتونن این پست من رو حذف کنن ( البته باعث زحمت میشه ولی حقیقتا دیدم بحث به اینجا کشیده و.... )
آرزوی سلامتی و رسیدن به همه ی خواسته ها رو برای تمام عزیزان دارم.[تصویر: khansariha%20(8).gif]
راستی برای من توی این تاپیک دکمه ویرایش یا حذف پست دیده نمیشه، برای بقیه هم همینطوره؟
میخواستم بعد از چند روز این پستم رو حذف کنم که باعث سنگینی تاپیک نشه، ولی دکمه حذف در این تاپیک وجود نداره، یا برای من در این تاپیک نمایش داده نمیشه.
با سلام خریدار ساچمه جی اس بی 8.44 هستم اگر کسی داشت خبر بده منتظرم

09359658287
با سلام خريدار فشنگ 8/57 برنو خارجی بقيمت منصفانه
خريدار لوازم فشنگ پر کنی کاليبر 8/57 ماوزر
سلام دوستان خريدار فشنگ کلکسيونی دکوری هستم
با تشکّر
(2020-09-29 03:25 PM)behzadking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خریدار ساچمه جی اس بی 8.44 هستم اگر کسی داشت خبر بده منتظرم

09359658287

تبریز موجود هست آشنا داری بگو برات بخرن ارسال بکنن
سلام خریداری سلاح اسکار دولول رو هم کپ فولادی هستم
خریدار اسکار دولول رو هم با کپ فولادی مجوز دار 09109928910
خریدار سلاح دولول رو هم اسکار با کپ فولادی 09109928910
سلام
دوستان کسی کپسول 6 لیتری یا بیشتر فلزی یا کامپوزیت دست دوم برای فروش نداره ؟
لینک مرجع