انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .به همه دوستان .خریدار وایرخ 80 تمیز 4.5هستم با قیمت منطقی تمیز بدون خط وخش .
(2013-11-16 06:57 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-16 06:28 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی قیمت دوربین مارک evanix رو داره
ترجیها دسته دوم
اگر نو هم هس چه بهتر
دست دوم 700 میفروشند.آک خبر ندارم
قیمتش به هیچ عنوان 700 نیست و خیلی پایین تره
حدود 500
فقط هم بدرد pcp میخوره
(2013-11-16 07:37 PM)sees نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .به همه دوستان .خریدار وایرخ 80 تمیز 4.5هستم با قیمت منطقی تمیز بدون خط وخش .

سلام دوست عزيز
به نظر شما براى اسلحه اى با اين مشخصات چه قيمتى منطقيه؟
اگه در حد اک باشه 1 میلیونKhansariha (8)
1تومن خریدارم.Khansariha (214)
(2013-11-16 08:38 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-16 06:57 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-16 06:28 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی قیمت دوربین مارک evanix رو داره
ترجیها دسته دوم
اگر نو هم هس چه بهتر
دست دوم 700 میفروشند.آک خبر ندارم
قیمتش به هیچ عنوان 700 نیست و خیلی پایین تره
حدود 500
فقط هم بدرد pcp میخوره
تو یکی از سایتها برای فروش 750 زده بودند البته دست 2 . در هر صورت با وجود لیپرز و سنتر ارزش خرید نداره .البته به نظر من
دنبال برنو بلند ارزان هستم پیام خصوصی بگذارید
باسلام خريدارديسكاوري باقيمت مناسب هستم لطفا چنانچه اطلاعي دراين زمينه وجود داشت اعلام بفرماييد باتشكر
دوست عزیز mrg دست دو این تفنگ رو فکر نکنم کسی برای فروش داشته باشه. ولی آک این تفنگ همراه با تلمبه در تهران 3 میلیون و 900 و 50 هست.
سلام دوستان ، قنداق براي ديانا ٣٦ ميخواستم ، نو باشه يا كاركرده مهم نيست ، اگر كسي از دوستان سراغ داشت ممنون ميشم به بنده اطلاع دهيد
لینک مرجع