انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-01 11:40 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. به عزیزان دلم.
دوستان من پلی آمید(آلمانی یا اتریشی) لازم دارم. از کجا میتونم گیر بیارم. ؟ چندتا تراشکاری پرسیدم نداشتن. واسه واشر سه گل میخوام. Khansariha (8)Khansariha (48).

داداش اگر نظر منو بخوای پلی آمید برا واشر ساختن خشکه...به نظر من PTFI بخر...تراشکارا بهش PTF میگن...از پلی آمید کمی نرم تره و خوب آب بندی میکنه...تحمل حرارتی و شیمیایش هم خیلی خوبه...به نظرم حتی واشر پیستون هم بشه ازش ساخت
(2014-05-01 12:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-01 11:40 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. به عزیزان دلم.
دوستان من پلی آمید(آلمانی یا اتریشی) لازم دارم. از کجا میتونم گیر بیارم. ؟ چندتا تراشکاری پرسیدم نداشتن. واسه واشر سه گل میخوام. Khansariha (8)Khansariha (48).

داداش اگر نظر منو بخوای پلی آمید برا واشر ساختن خشکه...به نظر من PTFI بخر...تراشکارا بهش PTF میگن...از پلی آمید کمی نرم تره و خوب آب بندی میکنه...تحمل حرارتی و شیمیایش هم خیلی خوبه...به نظرم حتی واشر پیستون هم بشه ازش ساخت

شما اگه تراشکاری میشناسین که ptf داشته باشه . آدرس بدین بگیرم.ممنون از لطفتون
(2014-05-01 08:58 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-01 12:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. به عزیزان دلم.

داداش من شیراز هستم...شما تهرانی

شیراز كه اكثر تراشكار ها و اورینگ فروشها دارند این مواد رو

شما یه سر بزن اورینگ بروشی ها شاید گیرتون بیاد

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
اگه کسی کپسول کامپوزیت پنچر و خراب داره لطفاً اطلاع بده ممنون میشم 09172567124
مارک فنزی و6لیتری
(2014-05-02 09:53 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی کپسول کامپوزیت پنچر و خراب داره لطفاً اطلاع بده ممنون میشم 09172567124
مارک فنزی و6لیتری

من یه کسی کپسول کامپوزیت پنچر مارک اسپیرو سوئد دارم 1996 هست قابل استفاده هست تا 200بار فشار
از 250 به بالا زیاد خالی میکنه
به قیمت 750 هم خریدم هر قیمت اساتید(مثلا" آقا سهیل) بگن می فروشم
(2014-05-01 08:58 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما بهتره برید خیابان ناظم الاطبا شمالی که سرتاسر از این نوع جنسها فروش میره. تراشکار هم همونجا هست. فقط نمونه ای که میخوای بسازی و ببری خیلی بهتره. اگر نداری هم سایز دقیق و بهشون بدی برات میسازند.
موفق باشی.
(2014-04-28 05:33 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دنبال چاقوی ویکتورینوکس مدل های Hunter Pro 0.9410.3 و Sentinel One Hand 0.8413.M3 هستم

سلام دوست عزیز. فردوسی تورج هفته ی پیش مدل Sentinel One Hand رو میداد ۱۰۰ تومن البته مدل کلیپ دارش رو (کلا بیشتر ونگر داره تا ویکتورینوکس) Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان
نیازمند Daystate air ranger کالیبر 5.5 با ولوم سفارشی
بدرودKhansariha (8)
خریدار مادگی نازل گانپاور یا همون مارادور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امینKhansariha (8)
این نوع مادگی شارژ پنوماتیکی رو بنام رابط foster female adapter میشناسند( رابط مادگی فوستر)
کمیاب هست ولی در راسته فروش ابزار دقیق پنوماتیکی لاله زار و سعدی احتمالآ پیدا بشه
موقع خرید هم حتمآ با کوپل نری چک کنید بعد بخریدچون خیلی حساس هست
[تصویر: 41ciRWoeXGL.jpg]
لینک مرجع