انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان ساچمه پروهانتر 4.5 کسی سراغ داره؟
اشکان عزیز ، اتفاقا خودم هم دنبالش بودم ولی پیدا نمی کردم -تهران ، اصفهان و شیراز رو جستجو کردم- تا پریروز که تهران بودم اتفاقی تو ویترین فروشگاه ذکرعلی دیدم ، بعد از قیمت گرفتن که البته مدل سنجاب رو فقط داشت (آخر حق انتخاب) گفت 90 هزار تومن ، منم گفتم چه خبره !!! تخفیف بده من خریدارم که گفتن قیمت مقطوعه ، دیگه راه افتادیم چون اولین فروشگاه بود گفتیم حتما بقیه دارند ، فروشگاه درنا ، مرکزی ، پایتخت و منصوری و سهرابی که فروشگاه هایی با اجناس بیشتر بودند هم نداشتند به جز یکی که مدل پایینی رو داشت و قیمت داد 130 هزار تومن Khansariha (367)
در هر صورت از ذکر علی مدل سنجاب رو با تخفیف 10،000 هزار ریالی خریدم Khansariha (219)
بعد تو تایپیک خریدها عکسشو می ذارم
نيازمند سايلنسر براي at هستم
آی داد....Khansariha (290) آی هوار ...Khansariha (367) یک سال نیم پیش (درست قبل از گرونی ها) از بر خیابان فردوسی مدل جعبه ای را خریدم 28 تومن.
دوستان دقت کنند این مدل مناسب 10 مترتا 16 ژول هست . با pcp از نزدیک نزنید سوراخش کنید و فاصلتون بیشتر از 30 متر باشه Khansariha (214)
آقا مرتضی من برای استفاده فنری گرفتمش برای دیانا 52 ، یعنی Khansariha (399)
اگر به قطر ورق نشانه ها که آویزان هست دقت کنی میبینی که با 52 اگر زیر 30 متر بزنی زیاد دوم نمیاره . کلا این وسیله برای تمرین فیلد تارکت هست .
سلام Khansariha (8)
دیروز تو اصفهان سمسار داشت از این سیبل های پرندگان از محصولات خودشون بود میگفت 150-160 هزار تومان مشکی وبزرگ . ما که قیدشو زدیم ،به یاری خدا فرصت کنم دو سه مدل تو ذهنم هست خودم میسازم Khansariha (256)
اشکان عزیز محصول خودشون یعنی مال گامو نیست !!! و قیمت 150 هزار تومن !!!Khansariha (367) می تونی عکسی چیزی ازشون بذاری ؟ اگه موارد ابداعی خودتون خوب بودند و تست شدند حتما تو تایپیک ساخت وسایل بزارید. ممنون
منم شد تو این هفته این مدلی که گرفتم رو تست می کنم تو 52 ببینم مقاومتش چطوره ؟
(2013-09-08 10:09 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم شکار هم هدف زنی.برای بادی.

برادر جان اگر نخریدی بیا اصفهان بخر همان بوشنلی که آقای عمادی خریدن(580تومان) و عکسشا گذاشتن مارک بوشنل700یاردی چینیه ولی روش زده ژاپن, منم خریدم تا 400 مترا باش راحت میزنم
(2013-09-10 05:48 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-08 10:09 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم شکار هم هدف زنی.برای بادی.

برادر جان اگر نخریدی بیا اصفهان بخر همان بوشنلی که آقای عمادی خریدن(580تومان) و عکسشا گذاشتن مارک بوشنل700یاردی چینیه ولی روش زده ژاپن, منم خریدم تا 400 مترا باش راحت میزنم

با سلام.
میشه لینک پست ایشون بذارید.
با تشکرKhansariha (8)
لینک مرجع