انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-27 11:04 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی قیمت ایوانیکس رین استورم اکبند و گالاتیان اکبندرو داره

قیمت اصفهانKhansariha (8)
رین ستورم2=4600
گلاتین=5500
سلام
3 تا دوربین مقاوم و خوب برای مگنوم 350 برام معرفی کنین با قیمت ؟ متشکرم
کسی ساچمه
JSB
برای فروش داره کالیبر 5.5 و با وزن بالای 18 گرین
داداش واسه دوربین چقدر میخوای هزینه کنی
دوربین خوب برات سراغ دارم 5 میلیون گخ بعید میدونم بخوای انقدر هزینه کنی

(2013-09-28 12:00 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی ساچمه
JSB
دوربین خوب برات سراغ دارم 5 میلیون که بعید میدونم بخوای انقدر هزینه کنی
سلام دوست من تو این تاپیک موجود هس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه دوربین هم به نظرم فقط وفقط سنتر 32/9/3 هس که تو بلند مدت خوب جواب میده وبه خاطر وزن کم واندازه ش کمتر لگد رو جذب میکنه اخه دوربینهای زوم دار وپارالکس دار علاوه بر وزن زیاد هزینه زیادی هم بهتون تحمیل میکنن ما که قدیما یه دوربین زوم بالا وصل کردیم رو 350 ریل تفنگ از ته کنده شد
نیازمند کپسول اسپانیایی 3 یا 4 لیتری یا نهایت 6 لیتری تاریخ جدید و نو
(2013-09-28 12:00 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی ساچمه
JSB
دوربین خوب برات سراغ دارم 5 میلیون گخ بعید میدونم بخوای انقدر هزینه کنی

کسی ساچمه
JSB
دوربین خوب برات سراغ دارم 5 میلیون که بعید میدونم بخوای انقدر هزینه کنی
دوست عزیز ، ایشون برای مدل 350 دیانا خواستن ، معقوله براش دوربین بیشتر از خود تفنگ هزینه کنیم !!!!
نقل قول :واسه دوربین هم به نظرم فقط وفقط سنتر 32/9/3 هس که تو بلند مدت خوب جواب میده وبه خاطر وزن کم واندازه ش کمتر لگد رو جذب میکنه اخه دوربینهای زوم دار وپارالکس دار علاوه بر وزن زیاد هزینه زیادی هم بهتون تحمیل میکنن ما که قدیما یه دوربین زوم بالا وصل کردیم رو 350 ریل تفنگ از ته کنده شد
همانطور که دوستمون گفتن با توجه به ماهیت شکاری بودن مدل 350 ، یک دوربین با زوم متوسط و سبک بهتر به کارتون میاد ، مدل سنترپوینت 3-9*32 هم که دیگه بیشتر دوستان ازش استفاده کردند و روی فنری ها و مگنوم ها جواب پس داده ،
موفق باشید الان هم فکر کنم قیمتی برابر 400 هزار تومن داره یه سر به تایپیک اعلام قیمت ها بزنید ، بر و بچ اصفهان قیمت روزش رو نوشته بودند. Khansariha (8)
سلام . بین لیپرز و سنتر در این مورد خیلی تفاوت وجود داره؟
(2013-09-27 11:44 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-27 12:51 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر 52 واسه من پیدا نکنید تا مجبور شم 460 بگیرم ای بابا Khansariha (226)
AT هم که الکی گرون شد از شانس ما Khansariha (290)

برادر جان فکر میکنم در مورد قیمت دچار اشتباه شدی چون خودم 5شنبه اصفهان بودم و با تعجب این قیمتا یی جدید را گرفتم که فکر میکنم حداقا 10 درصد نسبت به دو هفته پیش که گرفته بودم پایین تر بود که خودم بیعانه برا گالاتیان دادم:
att44-10 معمولی 2000ت
att44-10 چوبی 2300ت
att44-10 تاکتیکال 2300ت
bt65-10 معمولی 2700ت
bt65-10 چوبی 3000ت
گالتیان نقدی 3900ت (تحویل 20 یا 30 روزه 3700)

دوست عزیزاین قیمت کدم مغازست که ما ندیدم ؟؟ ای تی چوبی اصفهان نیست بی تی 65 هم اصفهان نیست

قیمت گالاتیان هم غیر ممکنه.
مسیح جون خودتو ناراحت نکن داداش !! اگه دقت کنی میبینی که اون قیمت گالتیان رو گفته نه گالاتیان رو ... Khansariha (102)Khansariha (102)Khansariha (102)
لینک مرجع