انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
خشاب های جدید کرال به سری های قدیمی میخوره؟ اگه میخوره و هرکی داره خبر بده
اگه خشاب تک تیرش هم بخوره خریدارم
از دوستان اگه کسی خبر داره که چه خشاب چند تایی و چه خشاب تکیش میخوره لطفا خبر بده چون الان یه هفته هست دنبالشم ولی نمیدونم میخوره یا نه
با تشکر
۰۹۳۹۴۰۲۷۹۲۷
شما پرسشتون رو توی تاپیک اولین پی سی پی کرال هم معرفی کردید و پاسخ داده شد دوست عزیزم،اما خودتون کوتاهی کردید و نخوندیدKhansariha (8)
(2017-08-22 12:35 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-18 05:24 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.ساچمه jsb کالیبر 4.5 با وزن 8گرین مورد نیازه.

چند بسته میخاین؟ اگه تعداد زیاد باشه من میتونم به قیمت مناسب براتون تهیه کنم

سلام...با تشکر از جناب شهسوار ، ولی هانت شاپ خیلی گرون حساب میکنه..فرزین جان ، اگه قوطی ها سالم و مرتب باشه ، بین ۵ تا ۱۰ بسته ۵۰۰ تایی لازم دارم..قیمت و سایر موارد را در خصوصی ارسال کنید.با تشکر
سلام دوستان.
چرا پیامی که در این قسمت گذاشتم حذف شده؟
سلا م وقت بخیر
چند بسته فشنگ فابریک ساچمه زنی مورد نیازه- کسی داره؟؟
(2017-09-04 11:33 AM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا م وقت بخیر

چه نمره میخواهید من عقاب نمره چهار موجود دارم
البته نمیدونم شرایط ارسال و پست انجام شدنی هست یا خیر
نیازمند دولول آکار ترک هستم؟ لطفا قیمت رو برام بفرستین.
سلام
یک قبضه کرال پرو بسیار تمیز و در حد.بعلت شرایط استفاده بولپاپ به کارم میاد.با ی بریکر بسیار تمیز و در حد اک تعویض میکنم.تفنگ در همدان
(2017-09-04 01:05 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-09-04 11:33 AM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا م وقت بخیر

چه نمره میخواهید من عقاب نمره چهار موجود دارم
البته نمیدونم شرایط ارسال و پست انجام شدنی هست یا خیر

قیمت و اینکه اهل کجایین شما؟
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) یک قبضه وایرخ 80 بسیار تمیز در حداک بدون کوچکترین خط وخش دارم !!می خواهم با والتر ال جی یو یا وایرخ 97 اگر کسی مایل به تعویض بود تلگرام پیام بدهید عکس ارسال کنم با تشکرKhansariha (8):khansariha (8):9357330727
لینک مرجع