انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درخواست زبانه گپ رنجر 1000 . کسی داره تو خصوصی پیام بده . ممنونKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (214)Khansariha (214)
سلام.نیازمند تلمبه هاتسان ترتميزKhansariha (8)
09365400277 توی تلگرام می تونید برام عکس بفرستيد
(2016-12-27 02:53 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-25 06:21 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار خشاب خفیف کالیبر 22 دوستان کسی سراغ داشت تو خصوصی برام پیام بزاره ممنون.
با سلام :
مهندس شما که دستی به کارهای فنی دارید خودتون رو معطل نکنید چون هم پیدا نمیشه هم مدلهای مختلفش به هم نمیخورند پس چاره ای نمیمونه جز طراحی و ساختنش که اتفاقا زیاد هم مشکل نیست . اینطوری یه خوبی داره که میتونید ظرفیتش رو خودتون تعیین کنید Khansariha (8)
موفق باشید

سلام ممنون Khansariha (8)
پیدا کردم ولی به قیمت 1.5 میلیون!!!
سلام خریدار اونیکس ویندی سیتی یا k550 دست دوم هستم 09354855015
خریدارسایلنسرفابریکیAT44sx
نیازمند دوربین سنتر یا لیپرز 4 16 40 یا 50 هستم دست دوم
هر کس داشت پیام بده بهم تو تلگرام یا واتس اپ 09361112073
سلام عزیزان
شدیدا دنبال یه واشر پیستون دیانا 52 جنس پلی اورتان با کیفیت هستم اگه دوستان دارند پیام بدهند
ممنون
سلام خریدار وایرخ 100 12 خان قنداق تامهول دست دوم در حد اک هستم دوستان اگر سراغ دارند لطفا پیام بدهند . 09144485538
درود بر دوستان
یه تک لول سنتتین (مانو فرانس ) اگه سراغ دارید لطفا خبر بدین
سلام
خشاب مخصوص پولسار ۳ عدد و ولکان ۲ عدد

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک مرجع