انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من بر اثر یک حماقت چوک 1 و 2 تفنگ کرالم رو گم کردم.حالا اگر دوستان چوک 1 و 2 بلا استفاده دارن و یا جایی سراغ دارند که تکی با قیمت معقول و منطقی میفروشه من رو در جریان قرار بدن تا مجبور نشم یک ست کامل بگیرم.با تشکر
سلام. دوستان کسی نمیدونه از کجا میشه از این تیرا تهیه کرد؟ قیتشون چنده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
(2014-08-09 12:37 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان کسی نمیدونه از کجا میشه از این تیرا تهیه کرد؟ قیتشون چنده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

بهنام جان برای چه سلاحی میخوای؟ Khansariha (8)
واسه سامیانگ 909 یکی از اشنایان میخوام.Khansariha (8)
بچه ها کسی میدونه از کدوم کشور میشه بنجامین مارادور به قیمت جهانی خرید. داخل کدوم کشور که نزدیک ایران هست نمایندگی داره
(2014-08-09 06:38 PM)rezaff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی میدونه از کدوم کشور میشه بنجامین مارادور به قیمت جهانی خرید. داخل کدوم کشور که نزدیک ایران هست نمایندگی داره
برای این سوالات یک تاپیک بود،ولی اسمش یادم نیست.بگذریم:
من درباره محصولات بنجامین زیاد دنبال گشتم(چون به سلاح بنجامین دیسکاوری علاقه مندم ولی قیمتش اصلا منطقی نیست و یک زمانی تا 4 برابر قیمت جهانیش هم شده بود)ولی در اخر به این نتیجه رسیدم که برای محصولات بنجامین(که به خاطر نمایندگی اش یعنی بازرگانی شبهه محترم سرابادانی قیمتاش سر به فلک میزنه)که قیمتش با بازار جهانی تفاوت زیادی داره،راهی نیست مگر این که بشه از طریقی از کویت تهیه کرد.چون الان به صورت غیر رسمی اکثر پی سی پی ها از ترکیه میاد و ترکیه هم روی اسلحه های خارجیش مالیات بالایی میگیره و برای همین اگه از ترکیه تهیه کنید باز هم گران در میاد.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
عزیزان احیانا اگه قیمت رنج فایندرهای مختلف رو دارید ممنون میشم زیر 800میشه یه مدل خوب خرید؟
ممنون
با سلامKhansariha (8)
دوستان بنده نیازمند دو بسته TS10 هستم ممنون میشم کمک کنیدKhansariha (8)
(2014-08-08 02:12 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.خریدار یک عدد دوربین سنتر پوینت 32*9-3 اکبند هستم.هر کسی میتونه برام تهیه کنه یک پ.خ بزنه ممنونم.

دوستان سلام. نیازمند شدید به یک دوربین سنتر پوینت 32*9-3 اکبند هستم.دوستان هر کسی بتونه برام تهیه کنه واقعا ازش ممنون میشم.
(2014-08-10 07:48 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-08 02:12 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.خریدار یک عدد دوربین سنتر پوینت 32*9-3 اکبند هستم.هر کسی میتونه برام تهیه کنه یک پ.خ بزنه ممنونم.

دوستان سلام. نیازمند شدید به یک دوربین سنتر پوینت 32*9-3 اکبند هستم.دوستان هر کسی بتونه برام تهیه کنه واقعا ازش ممنون میشم.

لینک مرجع