انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-11-22 11:31 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار ای تی44 کارکرده در حد برای یکی از دوستان هرکی داشت برام پیام خصوصی بزاره ممنونKhansariha (8)

Up
دوستان دنبال یه یلدیز دولول میگردم؟!

hossin
(2015-12-12 11:48 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin

آقا پیدا کردی دو تا بگیر منم میخام
خریدار مخزن AT.P2 هر کدوم از دوستان سراغ داشت برام پیام بزاره ممنونKhansariha (8)
(2015-12-15 09:19 AM)shahabiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-12 11:48 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin

آقا پیدا کردی دو تا بگیر منم میخام

سلام. بی زحمت یکی هم برا من پیدا کنید!
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)خریدار گامو شادو گپ پلاستیک باگپ شکسته لطفا مشخصات تفنگ را پیام خصوصی کنید Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام، دوستان نیازمند سیستم ماشه کرال هستم کسی جایی سراغ داره؟ تشکر
(2015-12-21 03:59 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان نیازمند سیستم ماشه کرال هستم کسی جایی سراغ داره؟ تشکر

الماس باختر همه قطعات کرال رو دارهKhansariha (8)
سلام Khansariha (8)Khansariha (8)
کسی اطلاع داره که این مدل دوربین سنتر رو کجا میشه تهیه کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوربین الان شرکت اسنایپر میزنه که تولیدی همون کارخونه سنتر هست کلا ترکیبی از سنتر و لیپرز هستش. من 3 سال پیش داشتم دوربین خوبی بود الانم هست تو زوم 16 و 24 تو نت سرچ کن به اسم اسنایپر فقطKhansariha (8).
لینک مرجع